Latvia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Viesmīle ar īpašu zīmīti izglābj bērnu pirms viņa vecāki tiek arestēti

Viesmīlei šķitis, ka 11 gadus vecais zēns ir burtiski "nošķirts" no pārējās četru cilvēku ģimenes. Viņš arī bija vienīgais, kurš neēda, vēsta "Mirror".

"Es redzēju, ka viņam ir liels skrāpējums starp uzacīm. Pēc tam pamanīju zilumu viņa acs sānos. Jutu, ka kaut kas patiešām nav kārtībā," piebilda Flaviāna.

Atsakoties ignorēt priekšnojautu, ka kaut kas šajā situācijā nav labi, Flaviāna zēnam ātri parādīja ar roku rakstītu zīmīti - "Vai tev vajadzīga palīdzība?". Zēns viegli pamāja ar galvu un viņa nekavējoties piezvanīja neatliekamās palīdzības dienestam.

"Mums jāpievērš uzmanība tiem, kam tas ir nepieciešams, un jāsper solis uz priekšu, lai situāciju mainītu," sacīja viesmīle. 

Vēlāk policija uzzināja, ka zēna patēvs Vilsons bērnu spīdzinājis, sodot viņu ar militārā stila vingrinājumiem - pakāris kājām gaisā, izolējis un vairākas dienas liedzis ēdienu.

Policisti atraduši vairākus priekšmetus, kas izmantoti nepilngadīgā sodīšanai, tostarp saliektu metāla stieni, koka slotu un rokudzelžus.

Pirmdien Vilsons tika atzīts par vainīgu divās apsūdzībās par bērna līdz 13 gadu vecumam nepamatotu ieslodzīšanu, trīs apsūdzībās par bērna ļaunprātīgu izmantošanu pastiprinošos apstākļos.

Tiek ziņots, ka arī zēna māte un Vilsona sieva Kristena Svanna zināja par šo vardarbību un nenodrošināja viņam medicīnisko aprūpi. Viņa arestēta un apsūdzēta divās epizodēs par nolaidību pret bērnu.

Slavējot Flaviānas operatīvo rīcību, Orlando policijas priekšnieks sacīja: "Droši vien mēs būtu runājuši par iespējamu slepkavības izmeklēšanu, ja viņa nebūtu iejaukusies."

"Mēs esam stingri pārliecināti, ka bez viņas pajautāšanas, vai viņam ir nepieciešama palīdzība un zvanīšanas uz 911, viņš būtu turpinājis mocīties vai pat nomiris."

Kur meklēt palīdzību? 

Ja tu esi vardarbības upuris, vērsies pēc palīdzības un atbalsta, zvanot uz šo organizāciju.

Centrs "MARTA"

Sociālā darbinieka, psihologa, psihoterapeita,
jurista un citu speciālistu konsultācijas.

Bezmaksas tālrunis 67378539; e-pasts: centrs@marta.lv

Matīsa iela 49-3, Rīga, LV-1009. Mājaslapa: www.marta.lv

Kā atpazīt vardarbību, lasi šeit.