Latvia

Zemgales vidusskola saņem Ata Kronvalda balvu “Mazā Pūce”

29. augustā Valsts prezidenta pilī tika pasniegtas Ata Kronvalda prēmijas skolotājiem, ceļojošās balvas un diplomi „Lielā Pūce” un „Zvaigžņu reitings” uzvarētāju skolām. Kā ierasts, Ata Kronvalda fonda apbalvojumus pasniedza Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis un Ata Kronvalda fonda prezidents Henriks Danusēvičs.

29. augustā Valsts prezidenta pilī tika pasniegtas Ata Kronvalda prēmijas skolotājiem, ceļojošās balvas un diplomi „Lielā Pūce” un „Zvaigžņu reitings” uzvarētāju skolām. Kā ierasts, Ata Kronvalda fonda apbalvojumus pasniedza Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis un Ata Kronvalda fonda prezidents Henriks Danusēvičs.

Uz svinīgo pasākumu bija uzaicināti arī Tukuma novada Zemgales vidusskolas pārstāvji, lai saņemtu Ata Kronvalda balvu “Mazā Pūce” par iegūto 2. vietu Latvijas skolu reitinga Mazo skolu grupā. Īpašu paldies par iegūto balvu Zemgales vidusskolas direktore Liene Tāsse saka skolotājiem Aleksandrai Leimanei, Lailai Vēverei, Sintijai Vaļuckai, Guntim Skujam un Svetlanai Brasnujevai, kā arī skolēniem Rolandam Ķiņķerim, Diānai Birnerei, Kristiānam Jakubovskim, Oskaram Malafajam, Ksenijai Paulai Kleinhofai un Ievai Pētersonei.

Augsto novērtējumu Zemgales vidusskola ieguvusi par panākumiem valsts un starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs, skolēnu valsts zinātniski pētniecisko darbu konferencē un valsts mēroga konkursos.

Jāpiebilst, ka Lielo skolu grupā Tukuma Raiņa ģimnāzija ierindojās 25. vietā.

Skolu reitingā šogad tika iekļautas 120 mazās un 86 lielās skolas.

Ata Kronvalda fonda uzdevums ir Latvijas talantīgāko skolēnu apzināšana un viņu izglītības sekmēšana. Fonds katru gadu nosaka labākos skolu kolektīvus pēc to skolēnu sasniegumiem mācību priekšmetu valsts un atklātajās olimpiādēs, skolēnu valsts zinātniski pētniecisko darbu konferencē un valsts mēroga konkursos. Skolas vērtē lielo (vidusskolēnu skaits ir vismaz 100) un mazo skolu grupās. “Lielās Pūces” mērķis ir sekmēt skolu aktivitāti skolēnu talantu attīstīšanā un dot vecākiem objektīvu informāciju par mācību iestāžu pieredzi un/vai iespējām talantīgo skolēnu spēju izkopšanā.

Tukuma novada Izglītības pārvaldes

Football news:

Manchester United and Manchester City will compete for Coulibaly and Skrinjara
Juventus and Manchester City are the leaders in the fight for Adam Traore
Pep Guardiola: I Want Messi to stay in Barcelona
Kike Of Setian: Of course, we can win the championship. This is evidenced by facts and mathematics
Bartomeu on Messi: We have to renew the contract. Leo told me that he wants to finish his career at Barca
Chelsea are willing to pay Havertz 8 million euros a year and will soon start negotiations with Bayer
Showsport - about the crisis in Barcelona: Bartomeu set up Setien, star senators impose tactics on coaches