Macedonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Градоначалникот Пецаков бeше дел од завршната церемонија на 12-та Школа за млади лидери | OhridNews

OhridNews - тукушто објавено

На мое огромно задоволство ја имав честа да бидам дел од завршната церемонија на 12-та Школа за млади лидери која се одржува под покровителство на Ѓорге Иванов, поранешен Претседател на Република Македонија, напиша на фејсбук профилот ...

Курир - пред: 2 часа

Кабинетот на поранешниот Претседател на Република Македонија 2009-2019, проф. д-р Ѓорге Иванов, информира дека синоќа (27.11.2021 година) се одржа свеченото затворање на 12-тата Меѓународна обука за млади лидери на Претседателот Иванов во хотелот ...

Нетпрес - пред: 2 часа

Кабинетот на поранешниот Претседател на Република Македонија 2009-2019, проф. д-р Ѓорге Иванов, информира дека синоќа (27.11.2021 година) се одржа свеченото затворање на 12-тата Меѓународна обука за млади лидери на Претседателот Иванов во хотелот ...

Канал5 - пред: 47 мин

Претседателот Иванов ја затвори 12-та Школа за млади лидери на темата „Лидерство во акција". Кабинетот на поранешниот Претседател на Република Македонија 2009-2019, проф. д-р Ѓорге Иванов, информира дека синоќа (27.11.2021 година) се одржа свеченото ...