Macedonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

ВИДЕО: Тешка сообраќајна несреќа попладнево во Скопје – автомобил влета во куќа | ТВ21

ТВ21 - тукушто објавено

Тешка сообраќајна несреќа попладнево во Скопје. Автомобил изгубил контрола и влетал во куќа во градба, пренесува 4NEWS. Морале да интервенираат и пожарникарите, а полицискиот увид ќе ги даде причините за оваа несреќа.

Сител - пред: 1 час

Тешка сообраќајна несреќа попладнево во Скопје, пренесува 4NEWS . Според фотографиите, кола излетала од патот и влетала директно во градба, при што интервенирале пожарникари. Информации за причината поради која настанала оваа несреќа како и за тоа ...

Република - пред: 2 часа

Тешка сообраќајна несреќа се случила попладнево во Скопје, кога автомобил излетал од патот и завршил во градежен објект, пренесува 4news. Засега не се познати причините за несреќата, а повеќе детали ќе следат по извршениот полициски увид.

4NEWS - пред: 2 часа

Тешка сообраќајна несреќа попладнево во Скопје. Кола излета од патот е влета во градба. Во моментов не се познати причините за ...