This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

85-latka miała udar. Na przyjęcie do szpitala czekała w karetce kilka godzin

pokaż komentarz

@lowrider4you: Mnie zastanawia, co mają w głowie i co sobą reprezentują ludzie, którzy stawiają minusy pod takimi komentarzami. W chwili pisania swojego komentarza, pod Twoim są 2 minusy i 20 plusów. Zawsze znajdują się minusujący.

Co gorsza, każdy może być w tej minusującej grupie - zarówno ludzie wykształceni, jak i nie. Zawody też różne - osoby sprzątające, nauczyciele, programiści. Gdzieś, jednak musi być reguła. Wydaje mi się, że jest to brak umiejętności rozumowania przyczynowo-skutkowego, ale nie mam pewności, czy nie jest to zaledwie trop, który może doprowadzić dalej.

To grupa, która przejawia zachowania irracjonalne. Przecież, gdyby firma budowlana postawiła im dom, który zagrażałby bezpieczeństwu z powodu grzybów i odrywających się kawałków sufitów i ścian to od razu chcieliby wyciągać sądowe konsekwencje. W sprawach polityczno-społecznych, jednak, zachowują się tak, jakby w takiej sytuacji zarządzili noszenie kasków i maseczek przez każdego domownika, a odpowiedzialność firma miałaby ponieść przy kolejnej budowie domu, bo nie zostałaby przez nich wybrana.

Odnoszę wrażenie, że casus młotka uderzającego w palec jest maksymalnym poziomem przyczyno-skutkowości do rozważania którego są zdolni. Zakładam, że wynika to z zupełnego braku wiedzy na temat sceny politycznej, kompletnego nie śledzenia wypowiedzi polityków i podejmowanych przez nich decyzji, czy, nie obserwowania wpływu ich działań na społeczeństwo i gospodarkę. Stawiam na to, gdyż głupie zachowania i decyzje, biorą się z braku wiedzy.

Niestety, politycy charakteryzujący się podłością i rządzą utrzymania się u władzy, lub, jej zdobycia, takich ludzi właśnie wykorzystują. Łatwo grać na ich emocjach i wmawiać im, że ich strach lub gniew to twarde dane, na których powinni się opierać.

Wiesz, warto włączyć sobie pokazywanie oddzielnie plusów i minusów, bo lepiej widać jak ludzie reagują - po obu stronach tego konfliktu. Niestety, po obu stronach są tacy ludzie. Po prostu, ktoś inny ich straszy i gra na ich emocjach.