Poland

Amstaff odgryzł właścicielowi głowę. Makabra w Końskich

  •  

   pokaż komentarz

   @thebill86: nie zdziwiłbym się gdyby tak było. Jeśli sekcja zwłok wykazała, że umarł wcześniej to imho nie ma co winić psa. Przecież żaden pitbull czy amstaff nie jest agresywny wobec nieboszczyka, który się nie rusza. Bardziej skłaniam się ku wersji, że był po prostu głodny. Nawet ludzie z głodu też czasem jedzą innych ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @marek-cukierberg: nie no serio, bardzo mnie to ciekawi

   Jak kobietę zjadały owczarki, to plułeś na pitbulle.


   Jak potem było inne znalezisko, w którym wyraźnie napisali, że to pieczeni, to cię nie było.
   Jak wcześniej dwa owczarki wysłały dziecko do szpitala, to cię nie było.

   A teraz, jak za dotknięciem magicznej różdżki, zjawiasz się ty.

   A gdzie była reszta wykopków? Żadne z tych znalezisk nie miało wzięcia, ale teraz mamy sensację.


   A potem "jakoś o innych psach się nie słyszy"

   Ha tfu wam na mordę napinacze wykopowi

  •  

   pokaż komentarz

   i zaczął wp$###?$ać głowę bo to najbardziej pożywna część ciała?

   @bobsonjones: Zaczął od głowy najpewniej od tego, że była najłatwiej dostępna. Myślisz, że taki pies który całe życie jadł suchą karmę z miski ogarnie co jest najbardziej pożywne i jak to obrać z kilku warstw ubrań?

 •  

  pokaż komentarz

  Ostatnio gdy spacerowałem na helski cypel i zwróciłem uwagę gościowi z amstafem że powinien być na smyczy i w kagańcu to powiedział mi że mam durne skrzywienie na temat tej rasy. Żadne tłumaczenie do niego nie docierało. Wkurzony odszedłem. Następnym razem będę telefonem nagrywał wszystko może to coś da bo niektórzy nie potrafią zrozumieć że pies to zwierzę i nie zawsze można nad nim panować.

  •  

   pokaż komentarz

   Wkurzony odszedłem. Następnym razem będę telefonem nagrywał wszystko może to coś da b

   @rocamoya: właśnie dla tego należy zakazać trzymania psów w miastach. Bo w przypadku gdy naruszane jest prawo, nie reaguje ani policja, ani straż miejska, a ostatecznie nie reagują też obywatele.


   Potem ten pies jeden na milion zabija kogoś, albo okalecza i chwilę jest „ojej, ojej”, a potem znowu wyjebane.
   Żadna inna metoda nie działa i nie zadziała, więc pozostaje tylko brutalnie zakazać hodowli psów w ogóle i na zawsze.
   Płacę podatki i mam prawo do tego, żeby państwo zapewniało mi bezpieczeństwo w moim kraju.

  •  

   pokaż komentarz

   @pimp88: wszystkich. Właśnie przez te głupkowate wykręty. „Nie, Azorek to nie amstaf, w jego drzewku genealogicznym jest tysiąc amstafów i jeden owczarek niemiecki, więc technicznie to kundel”, oraz „w typie psa amstaf? a kim pan jest, żeby ustalać jak bardzo jest podobny do amstafa? moim zdaniem to bardziej jamnik, albo inny pudel”.
   Żadnych i raz się skończy głupie tłumaczenie. Ma cztery nogi i szczeka? Trzymanie w mieście zakazane.
   Albo jeszcze inaczej - każdy pies bez smyczy jest celem dla myśliwego. Każdy zastrzelony pies = 5k nagrody. A skąd nagroda? Z mandatu od właściciela - 10k za puszczenie psa bez smyczy. Starczy na myśliwego, amunicję i urzędników.

   Psy zagryzające dzieci to nie jest problem, który powinien dotyczyć ludzi mieszkających w Europie w 2020 roku XXI wieku.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopyrek: puknij się w łeb
   To że znajdzie się jakiś dzban który nie potrafi wychować i upilnować psa nie znaczy że trzeba zakazywać ich całkowitej obecności w mieście. Widać że sam nigdy nie miałeś do czynienia z żadnym psem skoro piszesz takie głupoty

  •  

   pokaż komentarz

   @Ross71: pisz o moich głupotach, każ mi się stukać i folguj sobie w obelgach. Tyle możesz.
   Nękanie lokalnych radnych o nękanie psiarzy, to jest to, co ja mogę. I robię.
   Wolałbym, żeby państwo potrafiło precyzyjnie reagować - psy ułożone, posłuszne i nieagresywne są ok, nie przeszkadzają mi. Ale skoro nie da się ich oddzielić od psów agresywnych, niekontrolowanych, chorych - skoro sami psiarze tego nie chcą robić - trzeba z prawem wejść w temat bardziej inwazyjnie.
   Nie da się zakazać trochę, trzeba zakazać dużo. Nie podziała dużo - trzeba zakazać na odlew.

   pokaż spoiler I to na wczoraj. Mamy XXI wiek a agresywne psy ganiają za ludźmi, jak w jakimś Bangladeszu.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopyrek: pozbądź się patologii wśród ludzi a pozbędziesz się patologii wśród psów. Pozbądź się psów, a nadal masz poważniejszy problem.

   Psy nigdy nie były i nigdy nie będą największym problemem społeczeństwa. Tylko niektórzy nie są na tyle bystrzy, żeby to zauważyć i marnują czas na nękanie lokalnych radnych i nękanie psiarzy

  •  

   pokaż komentarz

   pozbądź się patologii wśród ludzi a (…)

   @Rozpierpapierduchacz: jeszcze może szybkę z okna, gwiazdkę z nieba, kafelek z pieca i frytki do tego?


   Nie podobają mi się patusy, ale kupując wino z 500+ płacą podatek i bezpieczeństwo od pogryzienia przez psa należy im się na równi.
   Nie tolerujemy stada krów wałęsających się po drogach, nie tolerujemy szczurów chodzących po piwnicach, pora skończyć tolerancję dla burków latających bez smyczy. Nie udało się prawem jakie mamy, pora zaostrzyć prawo, żeby ułatwić jego egzekwowanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopyrek: nie udało się też wyeliminować wypadków drogowych, jeżdżenia po pijaku i łamania przepisów drogowych. Zakazać samochodów. Albo wiesz co, wszystkiego zakazać. Żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopyrek: nikt ci nie każe mieć psa, tak samo ty nikomu nie możesz zakazać mieć psa.
   Skoro nie potrafisz pojąć tak prostej rzeczy to najwidoczniej ty się nie nadajesz do mieszkania w mieście( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopyrek proponuje lepsze rozwiązanie- zakażmy ludzi w miastach! Bo w przypadku gdy naruszane jest prawo nie reaguje policja straż pożarna i obywatele. Wykopku puknij się w ten głupi łeb. Powinni wprowadzić hycli na takich debili

  •  

   pokaż komentarz

   @Ross71: jak nie chcesz palić ogniska w parku, to nie możesz zabronić palić ogniska w parku? Co to za bzdurna argumentacja?
   @gosix147: widzę, że wielu psiarzy bardzo lekko szafuje obelgami.
   Lżyjcie ile wam się podoba. Trzeba było dekady, żeby psiarzy nauczyć sprzątać po psach, ja nie chcę czekać kolejnych dwóch aż nauczą się ogarniać swoich czworonogów.
   Latami próbowano iść psiarzom na rękę, robiąc jakieś skomplikowane warunki w ustawach. Nic to nie dało.

  •  

   pokaż komentarz

   @gosix147: o nie, to ja jestem u siebie w tym kraju. Jestem prawie pewien, że zapłaciłem w podatkach więcej niż ty zarobiłeś na rękę. Nie zamierzam uciekać przed czyimś luksusem posiadania szczekacza, sracza i potencjalnego zabójcy.
   To ty się dostosuj (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

  •  

   pokaż komentarz

   @gosix147: nie widzę paska, a sam jestem mężczyzną. To tylko naturalne, że wobec osoby nieznanej przyjmuję, że jest +/- w moim wieku, mojej płci i mojego wyglądu.
   Chcesz traktowania osobowego? Przedstaw się.
   A „wypierdalaj”, może robi wrażenie na twoim towarzystwie, zachowaj dla swoich znajomych.

  •  

   pokaż komentarz

   @gosix147 standardowy argument chamstwa i prostactwa - jak ci się nie podoba to się wyprowadź. Jak nie lubisz słuchać muzyki w bloku to się wyprowadź. Jak nie lubisz psów to się wyprowadź. Jak nie lubisz jak ktoś sra ci na głowę to się wyprowadź. Sami się wyprowadźcie buraki co nie szanują czyjegoś świętego spokoju.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopyrek ja jestem trochę innego zdania. Gdy posiada się działkę to i powinno być dozwolone posiadanie psa. Jeśli jednak ktoś mieszka w bloku to powinien płacić dodatkowe podatki gdyż ten pies jest uciążliwością dla wszystkich wokół.
   A od siebie dodam że bardziej szanuje rolnika, prostego chłopa który ma psa po to aby mu domu bronił i traktuje go jak zwierzę, niż wyższa klasę która tresuje swoje uciechy do podawania piłki.

  •  

   pokaż komentarz

   i zwróciłem uwagę gościowi z amstafem że powinien być na smyczy i w kagańcu to powiedział mi że mam durne skrzywienie na temat tej rasy.

   @rocamoya: To o co poszło? O psy, czy o to, że kazałeś gościowi chodzić w kagańcu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Rozpierpapierduchacz: to może psychotesty na posiadanie takiego psa. Moim zdaniem trzeba być niezłe poj@!@nym żeby mieć takie bydle jak amstaff.

   Poza tym każdy pies powyżej x centymetrow smycz plus kaganiec. Kara 5k i opłacenie 2 tygodniwych wczasow dla strażnika miejskiego/policjanta który wykrył przestępcę za nieprzestrzeganie tego przepisu :)

  •  

   pokaż komentarz

   Płacę podatki i mam prawo do tego, żeby państwo zapewniało mi bezpieczeństwo w moim kraju.

   @wykopyrek: wystarczyloby zeby sluzby nie bagatelizowaly zglaszanych problemow jak np puszczanie duzych psow luzem bez kagancow, powinny byc za to surowe mandaty tak zeby w koncu "wytresowac" ich bezmyslnych wlascicieli. wlasnie za oknem widze jak jakis idiota puscil luzem owczarka niemieckiego ktory sobie biega po chodniku, oczami wyobrazni juz widze jak spotykam sie z nim bedac ze swoim owczarkiem na spacerze.

  •  

   pokaż komentarz

   @MrGi: 1. Nie trzeba być p#!#%#?niętym, podobno to świetne psy.
   2. Takie obostrzenia jak smycz + kaganiec nie wpływają na ilość pogryzień. Zresztą duży spokojny pies zadaje mniej obrażeń, niż mały agresywny, to dlaczego duży ma mieć kaganiec, a mały nie?

   I w końcu 3, co przejawia twoją nieznajomość tematu.


   Agresywny pies ma być w obroży i w kagańcu i podlega to karze, o ironio, 5k. Wszystkie inne psy mają być "pod kontrolą właściciela" + to co jest opisane w przepisach lokalnych

  •  

   pokaż komentarz

   @Ross71: Do mieszkania w mieście nie nadaje się 80% jego mieszkańców, bo k$!%a nie potrafią żyć blisko innego człowieka. Akurat do psiarzy nabawiłem się awersji właśnie w Wa-wie, gdzie mieszkałem ponad 10 lat. Ciągły k$!%a slalom między gównami a na wiosnę, jak śniegi topnieją, to taki smród, że Toi-Toika przy jakimś remoncie bloku to perfuma. Do tego wiecznie obszczane windy, bo piesek nie zdążył, albo na dworze mu się nie chciało, bo on w cieple woli. Że o kłakach sierści przyczepiających się do ubrań nie wspomnę, bo się psa nie chce wyczesać. Oczywiście są też porządni właściciele sprzątający po psach, ale w mniejszości niestety. Najgorszę są osoby starsze, które mają na wszystko wyj#$$ne, a zwrócenie uwagi na nieposprzątanie po psie reagują zawsze tak samo, czyli niczym nieuzasadnioną agresją słowną, czasem połączoną z usiłowaniem walnięcia Cię laską (autentyk). Polacy nie dorośli do posiadania psów w miastach.

  •  

   pokaż komentarz

   uratuje się w ten sposób setki ludzi corocznie rozszarpywanych przez jamniki i labradory. Ostatnio york tak na mnie spojrzał że prawie się posrałem. Jebnij się w głowę i wracaj do piwnicy

   @czorny_m: akurat większość labradorów ma spore wady genetyczne, w tym takie, które sprawiają im ból przy chodzeniu, buldogi z powodów krótkich pysków mają problemy z oddychaniem i też cierpią, a ludzie je dla zabawy trzymają. Dla mnie to sadyzm jest z tymi psami rasowymi z chowu wsobnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykopyrek: Powinno być tak,że jak chcesz psa,musisz uzyskać zgodę wszystkich sąsiadów(nieważne czy blok,czy posesja).Też mnie psiarze wkur...ją.Nakupili kundli,i wieczne wycie/szczekanie pod płotem.Częściowo zrobilem porządek,dzwoniąc na policję,która w końcu po pewnym czasie wystawiła parę mandatów tym burackim psiarzom- z jednym kundlem jest już spokój.

 •  

  pokaż komentarz

  Zanim zacznie się festiwal spie***enia w komentarzach chciałbym tylko przypomnieć, że już kiedyś była taka afera i wykopki wysyłały psa do kata.
  I się okazało, że właściciel zmarł, a pies próbował jednak nie ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Rozpierpapierduchacz: 1. Oprawiony korpus z kurczaka nie do końca wygląda i pachnie jak żywy kurczak z piórami
   2. Kurczak to nie człowiek, jeśli nawet by zabijał wszystkie kury w okolicy to można zaryzykować spokojnie, że jednak nie
   3. Nawet jeśli nie zabije bez powodu to raczej też się z nimi nie bawi i nie liże po dzióbku. A jak go jakiś kurczak wkurzy to z całą pewnością już mu up??$%@$i łeb. I znowu, żadna wielką strata. Ale jak psu który już wie że ludzie są smaczni, jakiś człowiek kiedyś nadepnie na łapę albo dziecko którego nie zauważysz mu zrobi coś co mu się nie spodoba to już trochę gorzej.
   4. To tylko j!$$ny pies. Jeśli jest chociaż cień ryzyka że może wyrządzić krzywdę człowiekowi a do tego jest bezpański to nad czym się w ogóle zastanawiać.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Football news:

Agent: Cheryshev is not going to leave Valencia. The coach trusts him
Bayern gave the midfielder Dayak Union on loan with a buyout option
Lampard on Mount: I moved to Chelsea at his age and it took me a year to find myself. And he already has so many games
Mbappe does not score for PSG 4 matches in a row. This is his worst streak since April-May 2018
Mourinho on Rashford's words: Go to Opta and draw your own conclusions. Liverpool - Manchester United-and so quite a loud match
Ronaldo: Real Madrid made a mistake by letting Hakimi go. Sometimes I say to myself: Imagine yourself and him - we would move at a good speed
Barcelona would not consider Messi's participation in the game with Athletic if it were not for the trophy match