Poland

Chińska TV opisuje Polskę jako kraj o dużym wpływie w regionie i nie tylko.

pokaż komentarz

@KazPL czemu? Wbrew pozorom jest to dobra metoda perswazji na słabsze osobniki. Wiadomo nie działa ona osobno, jest ona składniową większego procesu. Jeden taki filmik nic nie zrobi, ale kilka takich lekko podrasowanych przekazów podrogowych już wypiera mózg.

Widać, na tym filmiku:


My (Chiny, Polska) dobrzy, zachód zły. Dodatkowo zauważ element, którego Chińczycy nie cierpią, ktoś nas krytykuje? Chce wprowadzić wolność słowa? Proszę bardzo, my im damy. I cyk blokujemy działanie firmy na terenie Chin.

Kilka miesięcy bombardowania takimi filmikami zmieni słabą jednostke o konserwatywnych poglądach (szczególnie gdy uważa; "Polska ostoją prawości świata i mieczem niszczącym niegodziwości zachodu, zachód - zgnilizna moralności, której celem jest demoralizacja młodzieży") w jednostke widzącą Chiny jako swego partnera i obrońce moralności, przed plugastwem (ogólnie przyjetego) zachodu (wtedy nie tylko Polska broni w samotności świat, ale i Chiny chcą nam w misji pomóc).

I to działa w obie strony, zachód pierze mózgi netflixami i youtubem (znaczy większość twórców działa na własną rękę, ale obstawiam że służby specjalne same nakręcają pewne tematy), a Chiny, w sumie czym? Głównie pokazywanie zachodu jako tego złego, no i "śmiesznymi" tandetnymi filmikami, rodem z propagandy ZSRR xD

Dodatkowo Chiny zamierzają przekierować mózgi prawaków pro rosyjskich na pro chińskie, ale to wiadomo.

(Oczywiście na proces propagandy nie składają się same filmiki, ale podałem je jako uproszczony przykład, który często występuje)

I gdyby ktoś pytał, nie jestem szurem. Właściwie to w żadne foliarskie teorie nie wierze xD

Football news:

Ivanov has been appointed chief referee of the Sociedad - Monaco Europa League match
UEFA will appeal against the decision of the Madrid court on the Super League and apply for the dismissal of the judge
Messi - in PSG's application for the match against Manchester City
Sheriff in the Champions League-the miracle of the year. The cancellation of the limit helped, but so far in Moldovan football it is terrible: neither fans, nor money
The son of Eto'o became a player of Vitoria Guimaraes
Donnarumma will be PSG's goalkeeper in the match against Man City. He will make his debut in the Champions League
Jorginho: I was worried about the talk that I would not have been at Chelsea without Sarri