This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

COVID CYRK - Żyła : To jest wielki absurd!

COVID CYRK - Żyła : To jest wielki absurd!

COVID CYRK - Żyła : To jest wielki absurd!

"Dla mnie to jest jeden wielki absurd! Testują nas każdego dnia, a później nas wywalają do jednego autobusu, gdzie nie ma miejsca, aby usiąść. Z kolei na skoczni musimy zachować odstęp. Dla mnie to jest nieporozumienie."

  •  

   pokaż komentarz

   @Szmalu: trzeba usunąć artykuł i wylać wiadro hejtu na Żyłę że podważa bezpieczeństwo covidowe i zalecenia z dupy przenajądrzejszych expertów z grantami od koncernów szczepionkowych, a najlepiej zamknąć cały wykop

  •  

   pokaż komentarz

   @tomasz-klaus: @Szmalu: pewnie mnie zminusujecie, ale czy dla Was wszystko musi być takie zerojedynkowe? Jest mnóstwo ludzi którzy nie uważają że covid to międzynarodowy spisek czy nie mają problemu ze szczepionkami, ale jednocześnie uważają że sposób zarządzania przez rządy czy instytucje tą pandemią to JEST jakiś idiotyczny cyrk i trzeba to piętnować. Zamykanie lasów, lockdown w ogóle, maski dla dzieci w szkołach, zamykanie gospodarek, paraliżowanie działania szpitali i wiele innych działań rzadu to totalny bezsens i z tym z tego co widzę zgadza się większość społeczeństwa, niezależnie czy są np zwolennikami czy przeciwnikami szczepień.

   Może przestańmy się ciągle wyzywać od covidian czy szurów, a zacznijmy walczyć razem o to, w czym się zgadzamy?

  •  

   pokaż komentarz

   @DzonySiara: to chyba ty nie kapujesz -to co napisałem to był sarkazm, nie było napisane serio, to było szydzenie z bezsensownych obostrzeń, jestem po stronie Żyły jeśli chodzi o obostrzenia ale za zdrady i zostawienie Justyny to go nie popieram

  •  

   pokaż komentarz

   @maver: Brawo! Obawiam się jednak, że ta polaryzacja społeczeństwa, to główne paliwo pisu i im zajadlej sobie skaczemy do gardeł, tym lepiej dla rządzących. Zawsze winna jest któraś ze stron a nie rząd, dzięki temu gniew i niezadowolenie kierujemy względem siebie, a w myśł zasady - gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, pis kiedy my wzajemnie się zwalczamy, bezkarnie nas rozgrywa przy okazji napełniając sobie i swoim ziomkom kabzę. Tak właściwie działa każda władza, bo to ona kreuje i wskazuje wroga oraz przyczynę zła, ale jarek jest wybitnym specjalistą w tej dziedzinie, prawdziwy ekspert. Jestem tego samego zdania co Ty, wystarczy przestać się obrażać i wyzywać, a spierać i przekonywać na merytoryczne argumenty, a już powinno być o niebo lepiej ;) I masz rację, tylko razem możemy to zatrzymać, innej opcji niestety nie ma. Pozdrawiam.

 •  

  pokaż komentarz

  Każdy kto nosi szmatę, daje sobie wstrzykiwać preparaty i bierze udział w tym dziadostwie jest współodpowiedzialny za to co się dzieje.
  Boicie się wirusa grypy po rebrandingu, o śmiertelności 0,03% a pozwalacie zabijać miliony ludzi chorych na raka, czy inne choroby i niszczyć psychikę milionom dzieci.
  Dwa lata dajecie się robić w hu^^, wypełniacie nielogiczne działania, a rządzący się z was śmieją. Mam nadzieje że kolejne co każą wam robić, to chodzić ze sztucznym, kolorowym, migającym peni^^m na czole.
  Już niektóre zwierzęta są mądrzejsze…

Podobne linki z tagiem #polska