Poland

Czy w wieku 30, 40 lub 50 lat można zacząć pracę w IT?

pokaż komentarz

z moich ostatnich doświadczeń jako rekruter

@secret_passenger: tak z ciekawości: czy podajecie widełki przy ofertach pracy? To normalna praktyka stosowana na świecie - oszczędza czas i rekrutującym i starającym się o pracę. W Polsce to wciąż rzadkość. Potem są narzekania. Podobnie dziwi mnie, że w takich Niemczech jak ktoś chce sprzedać samochód, przykleja na szybę kartkę, na której największą czcionką napisana jest cena - u nas... nr telefonu - "dzwoń, a ja se bendem wybierał. A nuż znajdzie się ktoś głupi, kto da wincyj". Jak ktoś (firma/właściciel samochodu do sprzedania) nie chce zabawiać się w wyłapywanie frajerów, tylko na serio chce dokonać poważnej i szybkiej transakcji, ceni czas swój i drugiego człowieka, to gra w otwarte karty i nie kombinuje, żeby przyoszczędzić/zarobić parę groszy więcej.

Football news:

Lampard on whether Giroud will start in the Premier League: we'll See. Forward scored 4 goals for Sevilla
Lucescu after 0:3 with Juve: Dynamo is learning, getting experience and should go to the eurovesna
You can't be half-pregnant and half-make the playoffs. Tuchel on PSG's chances in the Champions League
Barcelona first ever Champions League penalty kick in 5 consecutive rounds
Almost pregnant doesn't mean pregnant. This is Tuchel's metaphor about PSG's chances for the Champions League play-offs: we explain their alignment with Manchester United and RB
We know more than half of the participants in the Champions League playoffs. Who is already there, and who postponed until the last round?
Maguire about 1:3 with PSG: the Opponent scored illogically-a ricochet and pinball around the penalty area