This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Dwudziestokrotne przebicie. Żona premiera sprzedała za prawie 15 milionów...

Dwudziestokrotne przebicie. Żona premiera sprzedała za prawie 15 milionów...

Dwudziestokrotne przebicie. Żona premiera sprzedała za prawie 15 milionów...

Ponad 14 milionów złotych zarobiła Iwona Morawiecka na sprzedaży słynnej działki we Wrocławiu, którą razem z mężem Mateuszem Morawieckim kupili w 2002 roku za 700 tysięcy złotych - wynika z aktu notarialnego, do którego dotarły TVN24 i tvn24.pl. Dwa lata temu żona premiera obiecywała, że...

  •  

   pokaż komentarz

   @Radokop: troche odbiegne od tematu, ale mysle, że warto zwrocic uwage na jedną rzecz w tej informacji - skoro trzymala dzialke blisko 20 lat i wlasnie teraz sprzedaje, to moze oznaczac info, ze ceny nieruchomosci niedlugo zaczną spadac (ona ma lepsze dojscia do takich info niz my i wie kiedy korzystniej sprzedac). Jesli ceny nieruchomosci zaczelyby spadac, to warto by sie zastanowic, co moze byc przyczyna takiej zmiany w trendach cenowych (szczegolnie przy wysokiej inflacji). Zatem, co moze wplynac na spadek cen nieruchomosci.... nowe znaczace ich opodatkowanie?
   Oczywiscie to czyste teoretyzowanie, ale ... kto wie...( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @baronio:

   to moze oznaczac info, ze ceny nieruchomosci niedlugo zaczną spadac


   Raczej, że nie wiedzą jak długo Morawiecki będzie premierem i trzeba zarobić co się da

  •  

   pokaż komentarz

   @dziacha: w sumie nie wiem o co inba, bo w mojej okolicy 15 lat temu za kilkanaście tysięcy można było kupić kilkanaście arów działki budowlanej. Ostatnio znajomy, którego molestują deweloperzy, żeby im sprzedał 1,20 ha z domem powiedział z czapy, że chce 100 000 za ar, a deweloper tylko spytał, czy w ciągu dwóch lat się wyprowadzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @sianowydymm: @garsi: @rolnik_wykopowy: Inba jest o to że najpierw kościół "dostaje" działki od państwa za darmo albo z bonfikatą 98%. Na podstawie decyzji prokościelnych polityków. A później ci prokościelni politycy kupują te działki od kościoła za grosze i się na nich uwłaszczają. A Polakowi robakowi połowę tego co zarobi zabierają w podatkach.

  •  

   pokaż komentarz

   @misiekss: W żadnym wypadku. Gość zajmuje się rolnictwem. Został sam w swojej okolicy, bo za domem praktycznie wszyscy posprzedawali działki. Ť minut od jego domu jest pętla tramwajowa, która będzie rozbudowana o autobusową. Będzie miał w okolicy dwa węzły do wyjazdu na obwodnice za w odległości kilku kilometrów, a jednocześnie działka nie jest przy ruchliwej drodze. Facet nie chce sprzedawać, bo ma swojej lata już, ale kto wie czy się nie złamie za taką kasę. Wierzyć nie musisz.

Podobne linki z tagiem #polska