This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Gdybyś się zastanawiał skąd zaciekłość u covidian xDDDD

Gdybyś się zastanawiał skąd zaciekłość u covidian xDDDD

Gdybyś się zastanawiał skąd zaciekłość u covidian xDDDD

Od 1 listopada 2021 roku personel medyczny otrzyma dodatkowe wynagrodzenie covidowe za każdą godzinę opieki nad pacjentem z podejrzeniem i z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.

 •  

  pokaż komentarz

  Polskie szpitale to i tak umieralnie Bliska osoba trafiła na oddział covid leżała miesiąc taka opieka...leki na ziemi, odleżyny rany, Parkinson się nasilił gdyż połowy leków nie pdawali, stan się tylko pogorszył

  •  

   pokaż komentarz

   @LordAxe82: o czym mówisz;) lekarze w Polsce to święte krowy, są nietykalni. Samozwańcza elita która gardzi ludźmi, wykorzystuje krzywdę ludzką i widzi w nich tylko portfel. Moja matka leczyła się na migotanie przedsionków, co ciekawe lekiem który w niepożądanych działaniach miał powodowanie migotanie przedsionków. Czyli zwykły oszust, bez kręgosłupa moralnego, który chciał mieć dozgonnego pacjenta. Moja wina że się tym wcześniej nie zainteresowałem, dowiedziała się od niemieckiego lekarza, do którego ją ściągnąłem wobec braku jakiekolwiek poprawy, mimo dwuletniego pseudoleczenia;) dodam że tutaj do lekarza specjalisty czeka się do dwóch tygodni;)

 •  

  pokaż komentarz

  Parafrazując Goethego,

  I wtedy mógłbym rzec: trwaj pandemio,
  o pandemio, jesteś piękną!

  _______

  Ponad 8 miliardów złotych na dodatkowe wynagrodzenie

  Do tej pory Narodowy Fundusz Zdrowia wypłacił już ponad 8,2 miliarda złotych na dodatki covidowe dla personelu medycznego i niemedycznego, w tym:

  8,06 miliarda złotych dla personelu medycznego
  219 milionów złotych (dodatki jednorazowe) dla pozostałego personelu.

  •  

   pokaż komentarz

   @rad_kop: Ale napisz jak jest naprawdę. Ile z tych 8 miliardów to wyposażenie czyli respiratory, aparaty tlenowe, maski, dodatkowy sprzęt, a ile z tego dla lekarzy ? Bo z twojej wypowiedzi wynika, że 8miliardow dla lekarzy. Standardowa propaganda, nick znajomy.

  •  

   pokaż komentarz

   Ile z tych 8 miliardów to wyposażenie czyli respiratory, aparaty tlenowe, maski, dodatkowy sprzęt, a ile z tego dla lekarzy ?

   @Ryszard83: Przecież napisał "dla personelu medycznego", a skoro uważasz inaczej to przedstaw swoje argumenty

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryszard83: Człowieku, cytujemy ci media, ale wyraźnie jest napisane, że to są dodatki do WYNAGRODZENIA. Szpitale nie wynagradzają personelu wyposażeniem, raczej żaden lekarz nie dostaje aparatu USG jako wypłaty.

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież to od miesiąca wiadomo, w momencie pojawienia się dodatku pojawiła się większa ilość pozytywów.
  Wirus jest tak zabójczy że kierowcy karetek mają pozaklepywane na miesiąc do przodu dyżury i jak jesteś świeżakiem to zapomnij że się wciśniesz.

1 2 3 4 5 6 następna

Podobne linki z tagiem #polska