logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Poland

Harry stręczy Meghan szefowi Disneya w dość żenującej scenie

 •  

  pokaż komentarz

  @konsumpcjusz: Meghan, będąc w rodzinie królewskiej, nie może zarabiać pieniedzy z reklam, być twarzą domów mody ani firm kosmetycznych. Nie ma też prawa wypowiadać się publicznie na tematy polityczne czy światopoglądowe (jest samozwańczą feministką-wojowniczką, przeciwniczką Trumpa, kobietą wyzwoloną itp.). Strasznie jej to przeszkadza, bo myślała, że poślubienie księcia będzie oznaczało brylowanie na salonach, przychylne nagłówki pism i rzesze fanów. A okazało się, że to w sumie praca - intratna, ale jednak praca. Odwiedzanie schronisk, organizacji charytatywnych czy udział w patriotycznych świętach i koncertach partiotycznych to nie to samo co czerwony dywan Hollywood.

  Przy tym jest krytykowana za kosztowne kreacje (w 2018 wydała najwięcej z wszystkich kobiet rodzin królewskich w Europie), łamanie protokołu dyplomatycznego (np. pchanie się przed Harrego i witanie jako pierwsza - np. króla Maroko czy jego syna), mówienie o potrzebie chronienia planety i ograniczania śladu węglowego (a potem 4 rejsy prywatnymi samolotami w ciągu 11 dni).

  Stąd też takie ciśnienie, żeby opuścić Rodzinę Królewską, ale przy tym zachować przywileje i tytuły, bo to na nich chce zarabiać. A w UK niestety nie ma pola do popisu, bo ludziom nie podoba się jej zachowanie.

 • Themes
  ICO