This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Ile Grażyna Wolszczak dostała za posty o promocji komunikacji publicznej?

 •  

  pokaż komentarz

  Ona bardzo by chciała jeździć komunikacją i nawet ma stację metra pod nosem, ale jest w wyjątkowej sytuacji, bo zazwyczaj załatwia sprawy na mieście i niestety MUSI jeździć samochodem.

  pokaż spoiler mam taki przypadek w robocie

  •  

   pokaż komentarz

   @gomjeden: mój ojciec był największym fanem komunikacji miejskiej w rodzinie. Jak mawiał "nie tankujesz, nie robisz przeglądów, nie martwisz się, że coś się zepsuje. Wsiadasz i nic cię nie interesuje". Niestety sam był zmuszony jeździć autem, mimo, że miał do pracy bezpośrednie połączenie, bo auto by mu stało bezczynnie i się marnowało¯_(ツ)_/¯

 •  

  pokaż komentarz

  Jeszcze to pouczanie i moralizowanie biedaków w starych Pastuchach w TDI. Łatwo tej oderwanej od rzeczywistości starej pudernicy wytykać palcami zwykłych ludzi. Dlaczego robaki nie jesteście eko? Mój samochód jest eko, a wasz nie zasrańce.

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 20210924_120217.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Qba1996: tak i mam uwierzyć, że taka wielka Pani aktorka jeździłaby z plebsem komunikacją publiczną. Przecież nawet jeśli takim padnie auto, to w ostateczności zamówią jakąś taryfę extra premium typu nowy Mercedes S-Klasa i jakiś specjalny kierowca, a nie zwykły cierp Janusz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Qba1996: 60 letnia kobieta odkrywa jak działa komunikacja miejska :) że są wyszukiwarki połączeń :p szczam. Pokażcie jej jakdojade.pl to chyba ochuujeje. Gardze nią. I ten tekst o dizlach...

  •  

   pokaż komentarz

   @Creamfields: no ona właśnie pośrednio promuje jakdojade.pl, ZTPowska wyszukiwarka połączeń zbiorkomu opiera się na jakdojade. Chociaż nie sądzę, żeby ona (Wolszczak, nie strona) o tym wiedział, wkleiła co jej przysłali i tyle.

   Fakt opisał tylko jeden aspekt sprawy, drugi jest równie ciekawy, o ile nie ciekawszy. Otóż pani artystka wystąpiła z dwoma pozwami. Pierwszy przeciwko miastu Warszawa, drugim pozwanym był skarb państwa. Zażądała zadośćuczynienia za konieczność oddychania zanieczyszczonym powietrzem. Sprawa przeciwko SP o ile dobrze kojarzę jest cały czas procedowana, natomiast pańcia wycofała pozew przeciwko miastu, bo jak oświadczyła byłoby to niesprawiedliwe. Albowiem rozejrzała się w temacie i zobaczyła, że miasto robi wszystko, żeby powietrze było czyste.


   No i teraz już wiemy jak się rozejrzała i dlaczego wycofała:)...

Podobne linki z tagiem #polska