Poland

Kolumbia: tragiczna pomyłka. 25 latka skoczyła na bungee bez uprzęży

Kolumbia: tragiczna pomyłka. 25 latka skoczyła na bungee bez uprzęży

Kolumbia: tragiczna pomyłka. 25 latka skoczyła na bungee bez uprzęży

25-letnia Kolumbijka Yecenia Morales błędnie zrozumiała polecenie instruktora i skoczyła na bungee z 50 metrów bez odpowiednich zabezpieczeń. Kobieta zginęła na oczach swojego partnera. Całe zdarzenie zostało nagrane przez przypadkową osobę.

  •  

   pokaż komentarz

   @ROBICIVIC: firma ma mieć taki algorytm postępowania by uniknąć takiej sytuacji. Dla klienta taki skok jest czymś nowym, nieznanym i ślepo postępuje według zaleceń i struktura. W stresie czy ekscytacja odczytała znak i tyle. Ps. Jeden to i jedyny most do filmu wysadził bo zobaczył podniesioną czapkę.

  •  

   pokaż komentarz

   Słabe to tłumaczenie, jeżeli ktoś ma więcej niż jedną szara komórkę to analizuje dana sytuację, a nie robi coś czego nie jest pewna i wykonuje posłusznie wszystko co usłyszy, tym się różnimy od bakterii.

   @ROBICIVIC: Nie wiesz jaki to był znak, jak wyglądało całe wydarzenie. Stawiasz tezę, że robiła coś choć nie była pewna. Skąd to wiesz? Byłeś tam? Z opisu nic takiego nie wynika.


   Ja raczej odniosłem wrażenie, ze skoro skoczyła to była pewna. To nie jest miejsce: "nie jestem pewna, ale skoczę"...

  •  

   pokaż komentarz

   @ROBICIVIC: @Adonix: też uważam że poza mózgiem zawiodły procedury, laska mogła być podekscytowana lub wystraszona i może niekoniecznie zauważyła że nie została podpięta, raczej firma i pracownik powinni zadbać o to żeby nie było takich akcji... Np skok na jakąś kompletnie z dupy komendę, typu "lemoniada". No bo jeśli źle zrozumiała polecenie i skoczyła, no to chyba coś jest nie tak.

  •  

   pokaż komentarz

   @ROBICIVIC: mózg pracownika jak już. Byłeś? Ja byłem na skoku, na bungee. Ludzie są tak zestresowani, podnieceni, że zapominają jak mają na imię... Pracownik musi poświęcać dużo uwagi i mieć podejście jak do kompletnego idioty który nie wiadomo co odwali.

 •  

  pokaż komentarz

  Do tragedii doszło, gdy do skoku szykował się partner Morales. Instruktor upewniając się, że mężczyzna jest odpowiednio zabezpieczony, dał mu znak do skoku. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich, z platformy zeskoczyła jego partnerka, która nie miała przymocowanego zabezpieczenia do kostek. Kobieta z pełnym impetem uderzyła w ziemię

  Praise jak u nas na wyborach

1 2 3 następna

Podobne linki z tagiem #swiat

Football news:

Watzke on the transfer of Holand: There is still no decision whether he will leave in the summer
Ibrahimovic will not play with Atletico. He can return to the ranks after a pause for national team matches
Mbappe complains about Neymar, and Donnarumme feels bad behind Navas (but Messi is for him). Against this background, PSG has 8 out of 8 in the league
Arsenal demolished Tottenham for the first half of the derby. A hole in the support zone and a completely unprepared Kane helped
Kroos on the injury: I played with the pain for six months, taking pills. Between matches, the pain was much stronger
Damsgaard is Interesting for Juve, Inter, Milan and Tottenham. He scored against Russia and England at the Euro
Niko Kovac: This is exactly what I want to see-the substitutes come out and decide the outcome of the match