This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Lempart nasyfiła, ona posprzątała. Sprzątaczkę czekała niespodzianka

Lempart nasyfiła, ona posprzątała. Sprzątaczkę czekała niespodzianka

Lempart nasyfiła, ona posprzątała. Sprzątaczkę czekała niespodzianka

Marta Lempart wraz z aktywistami Strajku Kobiet wylała czerwoną farbę na chodnik i na drzwi siedziby Prawa i Sprawiedliwości na ul. Nowogrodzkiej i odmówiła jej wyczyszczenia. Bałagan posprzątała pani Teresa. Dostała za to nagrodę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nietutejszy1988: A mi się podoba ten gest, bo pokazuje że:
   -Lempart dorobiła darmowej roboty sprzątaczce,
   -prezes pochylił się nad biedną sprzątaczką, pokrzywdzoną przez Lempart.

   Gdyby dał sprzątaczce kasę, to by Lempart i podobni mieli nową metodę - brudzimy wszędzie i PiS musi dopłacać sprzątaczkom i sprzątaczki by się cieszyły, że im Lempert brudzi. A tak widzą - zła Lempert nabrudziła i dała mi robotę, a miły Kaczyński wyraził mi współczucie.

  •  

   pokaż komentarz

   za te kwiaty pewnie też jakiś urząd zapłacił, nie oczekujmy od złodziei zdrowych odruchów

   @justypl: Oczywiście że tak a zaprzyjaźniona kwiaciarnia została poproszona przez zaprzyjaźnionego urzędnika o wystawienie faktury na 2,5k znany mi temat, księża też tak robią

 •  

  pokaż komentarz

  Takie Lemparty i Kijowski (jeżeli ktoś jeszcze pamięta tego typa) to polityczne złoto dla PIS. Powinna im przewodzić posłanka Żuchowska.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wookii: właśnie tego nie rozumiem, protesty w obronie sądów pogrzebał kijowski, teraz mamy efekty, strajk kobiet (sama uczestniczyłam w marszach) grzebie lempart. Czy choć raz, kiedy nareszcie uda się ruszyć ludzi z domów, na czele może stanąć kompetentna osoba?

  •  

   pokaż komentarz

   @Wessoly a to też jest ciekawy temat. Po strajkach kobiet policja potrafiła nachodzić w domach i zastraszać nastolatków, bo udostępnili post na facebooku, lempart jedynie w tvpis ma materiały na swój temat.

  •  

   pokaż komentarz

   Czy choć raz, kiedy nareszcie uda się ruszyć ludzi z domów, na czele może stanąć kompetentna osoba?

   @justypl: Nie, bo normalne osoby zwykle są centrystami i nie dają sobie prać mózgów kłamliwymi mediami każdego z obozów indoktrynacji. Więc nie wychodzą na miasto drzeć się, wyzywać i szarpać w imię partykularnych interesów którejkolwiek z tych zakłamanych grup.

  •  

   pokaż komentarz

   właśnie tego nie rozumiem, protesty w obronie sądów pogrzebał kijowski, teraz mamy efekty, strajk kobiet (sama uczestniczyłam w marszach) grzebie lempart.
   @justypl: O to chodzi :) zauważ, że w momencie kiedy coś zaczyna dobrze żreć - strajki kobiet w pewnym momencie przekształciły się w otwarty ruch anty rządowy i to w pewnym momencie naprawdę na grubo - to wpada taka Lampart cała na biało + skrajna lewica zaczyna wchodzić mocno w opór ze swoimi "postulatami". Efekt - marsze się marginalizują, bo prawie nikt z tymi oszołomami nie chce mieć więcej do czynienia.

   Morał z tego taki, że nasi panujący albo wręcz opłacają te osoby, albo celowo je promują w roli pozytywnych idiotów, bo doskonale wiedzą, jak tworzyć wentyl bezpieczeństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   Może się mylę, ale moim zdaniem takie osoby są celowo "wysyłane" i saja na czele takich akcji żeby je ośmieszyć i szybko wygasić.

   @Pawzuron: może nawet nie są celowo wysyłane ale celowo się ich nie zamyka żeby dalej mogli szkodzić jak Lempart gdzie pewnie z 99% uczestników strajku kobiet ma ją dosyć

  •  

   pokaż komentarz

   @Szmalu: Dokładnie. Lempart potrzebowała pewnej grupy wsparcia, może nawet i głupich 20 osób, by się przebić, taką ekipę spokojnie można załatwić, a dalej z górki. Warto podkreślić, że ludzkie maupy (95-98% społeczeństwa) nie potrafią wybierać sensownych przywódców, tylko odpowiada im psychopata/manipulator, co pogarsza jeszcze sytuację.

   Podsumowując - dowolną akcję oddolną bardzo łatwo skompromitować, bo zainstalowanie "swojego człowieka" to właściwie żaden koszt i trudność dla partii politycznych - potężnych organizacji zrzeszających dziesiątki/setki tysięcy ludzi i nastawionych na łupienie pozostałych 37 milionów.

  •  

   pokaż komentarz

   @justypl moze dlatego,ze sa zatrudnieni przez odpowiednich ludzi na takie wlasnie okazje,kiedy trzeba skompromitowac jakis ruch oddolny.
   Ta pani pracuje dla pisu za posrednictwem jakichs sluzb,kijowski podobnie.
   Poznacie ich lo kolorowych zyciorysach bez splamienia sie uczciwa praca,zawsze jakies fundacje,dziwne dzialalnosci itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @justypl ale czego nie rozumiesz ?;) Tak kijowski jak i strajk kobiet - konsekwentnie od początku mówiłem , że to polityczna ustawka PiSu. To jest tworzenie efemerycznej opozycji , która ma za chwilę być do odstrzału. Ta opozycja ma rozbijać jakąkolwiek próbę sformowania i utrwalenie realnej opozycji o duzej siłę politycznej. Kaczor z kumplami rozgrywa to genialnie. Za chwilę pojawi się jakaś nowa inicjatywa , na której czele stanie znowu jakiś człowiek znikąd , głoszący nośne hasła , po czym tak jak kijowski i lempart zaora się sam swoją głupotą. Już od dawna twierdzę ,że PiS w jakiś sposób finansuje takie osoby i wypycha na świecznik. W efekcie Polska opozycja to dramat przedszolny. Nawet donaldu jak widać jest za krótki a do tego ostatnim rajdem przez wioskę strzelił sobie w najgłupszy sposób w jaki można w kolano.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wookii No ale Lewactwo idzie za nimi, nie wyklucza ich. Nikt nie publikuje materiałów o tym że to proqokatorka, nikt nawet jej na lewicy dosadnie jej nie krytykuje.

   Jak zatem można stwierdzić że nie jest człowiekiem lewicy, np taki Aleksander Jabłonowski to zostal wykluczony przez.prawicę już 6 lat temu

  •  

   pokaż komentarz

   @justypl: ale przecież sama poszłaś ze względu na lempart. Ona i suchanow są od samego poczatku twarzami tych protestów. One narzuciły prymitywność, wulgarność, żałosną butę i pychę. Hasła "wypierdalaj" i nawoływanie do prześladowań ludzi. Teraz to widzisz a wtedy nie? Czy widziałaś ale jednak zlewałaś?

  •  

   pokaż komentarz

   @Pawzuron: @Meserole: Przykleiło się gówno do okrętu i krzyczy - Płyniemy! Nie sądzę żeby tacy ludzie byli opłacani i wysyłani na strajki/marsze przez rządzących, ale że mają przez nich rozłożony parasol ochronny nad głową to jestem pewien. Jak słusznie zauważyła @justypl potrafią gnębić i karać ludzi którzy praktycznie nic złego nie zrobili, a takie oszołomy jak lampartowa biegają bezkarne po wolności bo jest to rządzącym na rękę, gdyż ich zachowanie dyskredytuje akcje społeczne w oczach obywateli. Nikt nie chce być utożsamiany z takim zachowaniem, więc im więcej takich idiotów/idiotek, tym lepiej dla rządzących¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Meserole: ja myślę że to nie ośmieszanie a ujawnienie ze ta "lepsza bardziej oświecona część społeczeństwa ", ci "młodzi wykształceni z wielkich miast" mają taką samą pustkę między uszami jak i druga strona. Jak nie większą xd

  •  

   pokaż komentarz

   @Szmalu: ale co ty bredzisz to jest nie do wiary. Lempart byla od samego poczatku liderką tych protestów i to ona narzuciła ich kształt. Nic nie przejmowała, nigdzie nagle się nie pojawiała. Była od samego początku twarzą i liderką. Równie kompromitujące akcje robiła już wcześniej. Teraz tajming zadziałał. Jakieś sugerowanie o podstawieniu jest po prostu śmieszne i wygląda jak wyparcie.
   Pis jej nie wylansował ani nie podstawił. Zrobili to uczestnicy marszu i media odpowiadają na wszystkie prymitywne hasła i akcje lempart.

  •  

   pokaż komentarz

   Czy choć raz, kiedy nareszcie uda się ruszyć ludzi z domów, na czele może stanąć kompetentna osoba?

   @justypl: dopóki takie inicjatywy nie staną się w 100% oddolne i organizowane w pełni przez samych protestujących, to zawsze znajdzie się jaka podstawiona osoba, która będzie je ośmieszać. Pamietam jak lata temu, przy okazji protestów przeciwko ACTA, próbował wybić się Palikot. Na jednym z protestów próbował coś tam przemawiać, ale został od razu wygwizdany. I dzięki takiemu podejściu całość zakończyła się sukcesem.

  •  

   pokaż komentarz

   @justypl: pisalem idiotka ze strajku kobiet zeby wystawily mezczyzne na lidera, no i wyszlo sama widzisz jak( ͡° ͜ʖ ͡°) ogolnie lewica to idioci, nie spodziewaj sie wiele

  •  

   pokaż komentarz

   @justypl
   @PrezesSzurii
   @Wessoly
   Kiedy kochane Mireczki i Mirabelki zajarzą w końcu, że PiS i PO to tak naprawdę stary AWS z niedobitkami z SLD. Oni grają do jednej bramki i tak się ten cyrk popycha do przodu dalej małą nóżką. Cała reszta to takie małe popierdółki które chciałyby też wskoczyć na wózeczek. Ideologię i poglądy są dopasowywane do obecnych trendów by mieć większość w Sejmie bo gdy jest większość to można bezkarnie kraść. Myślicie, że jak PO wygra następna kadencję to coś się zmieni oprócz narracji? To nadal będzie ten sam okrągły stołek.

  •  

   pokaż komentarz

   właśnie tego nie rozumiem, protesty w obronie sądów pogrzebał kijowski, teraz mamy efekty, strajk kobiet (sama uczestniczyłam w marszach) grzebie lempart. Czy choć raz, kiedy nareszcie uda się ruszyć ludzi z domów, na czele może stanąć kompetentna osoba?

   @justypl: jaka opozycja, tacy przywódcy opozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°) dno reprezentujące dno, tyle w temacie

  •  

   pokaż komentarz

   @KIII: oczywiacie że będzie okrągły stołek :-)))
   My jako naród jesteśmy durniami a faktycznie pispo to niedoszli koalicjanci:-))) mało tego dodam do tego miksu zydokomunę .

   No i co jestem ciemnym Mirkiem?

 •  

  pokaż komentarz

  Nie nagrodę, tylko kwiaty... W nagrodę to można dać coś znaczącego (kasę, coś przydatnego dla danej osoby), a nie kwiaty, naklejkę ,,dzielny pacjent", cukierka, czy paczkę kawy (chociaż paczka kawy byłaby lepsza, jeśli ta pani pije kawę). Upierd*li podłogę i za wysprzątanie narwie chwastów :-| Przecież to jak dostać w mordę, a nie dostać nagrodę :-|

  •  

   pokaż komentarz

   @acropolix: No przecież wiem! 100x lepiej by to wyglądało, gdyby się zreflektowała, przeprosiła i chociaż próbowała pomóc tej pani (co oczywiście by się nie udało, bo Lempart ma 2 lewe ręce XD ). Ale tutaj to wyszło najgorzej jak mogło, a rekompensata jest kompletnie nie adekwatna, a tylko przypomina o tej sytuacji XD Lewica trzyma poziom... niski, ale stabilny :D

  •  

   pokaż komentarz

   Z komuny rajstopy dawali ,może w tym kierunku powinni iść .

   @zbiegok: Za komuny to byle elektryk mógł być prezydentem jeśli miał ikrę jak ta pani odpowiadająca za stan i utrzymanie ,,clean standards" (co nie było czymś dobrym, bo wiemy jak się skończyło) ;) Oni nie idą w tym kierunku, bo żaden z lewicowych polityków nie wie czym jest ciężka praca na 3 zmiany :D Kogo oni niby reprezentują? Cyrk i szopka, nic wspólnego z lewicą, czyli wolnością i równością (praca=zysk firmy=pensja).

  •  

   pokaż komentarz

   @ToadieGooniedzwiedz: To tylko ironia co napisałem ,ale te kwiaty autentycznie przypominają czasy komunistyczne gdzie za coś w ramach nagrody w ten sposób nagradzano zwykłych roboli .To bukiet kwiatów z listem pochwalnym czy apel w pracy i odczytywano list z gratulacjami gdzie delikwent miał to gdzieś zapewne jak ta sprzątaczka te kwiatki .

 •  

  pokaż komentarz

  Ze ta sprzątaczka jeszcze się zbiórki kasy nie doczekała...

  Serio, kobieta sprząta, pewnie za psie pieniądze, a ta jej kuwa farbę wylewa! Powinna jej jeszcze pocisnąć wyp*****ać!!

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna

Podobne linki z tagiem #polska