This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Minister Czarnek oficjalnie nominowany do Biologicznej Bzdury Roku 2021

  •  

   pokaż komentarz

   @Mandy666 w zasadzie to byłaby świetna rozrywka. Trzeba byłoby wozić takiego nieuka po całym kraju i pokazywać jak małpy w zoo. Za opłatą można byłoby rzucić zgniłym pomidorem, a za celne trafienia delikwent musiałby na głos czytać książki naukowe

  •  

   pokaż komentarz

   @lemmikki: Bez sensu. Głupców powinno się krótko wyszydzić i zlać, zapominając o nich i ich wypowiedziach. Szczególnie w czasach w których połowę wykopków, tutejszych szurów można by nominować do takich nagród. Większość z nich kilka razy dziennie sypie większymi debilizmami niż Czarnek. I swoją drogą ta bzdura jest najłagodniejszym zarzutem wobec tego katolskiego fundamentalisty, który nie powinien piastować żadnej publicznej funkcji, a jest ministrem edukacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Niby prawda w tym co napisałeś, ale jednak wykopki nie zajmują tak wysokich stanowisk.
   Moim zdaniem minister edukacji i nauki powinien być człowiekiem inteligentnym i wykształconym, posiadać co najmniej podstawową wiedzę z wielu dziedzin.
   Podstawową czyli taką aby nie mówić że ludzie rzucali kamieniami w dinozaury czy też, ludzkość (wstaw dowolny tekst) od miliardów lat.
   Jednak zajmowanie wysokiego stanowiska państwowego powinno zobowiązywać.
   A tym czasem mamy Glapińskiego który często gada takie głupoty, że wystarczy przeczytać jedną książkę na temat ekonomii/finansów aby zauważyć, że ten człowiek nie ma zielonego pojęcia w tym temacie.

 •  

  pokaż komentarz

  Kopacz się pomyliła zaledwie o kilkadziesiąt milionów lat. Czarnej rządzi. Tym bardziej, że to minister edukacji. Nie zostawił bym mu pod opieką chomika, a on decyduje o polskich dzieciach i ich rozwoju intelektualnym.

Podobne linki z tagiem #nauka