This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

MSNBC: "Nieszczepionym należy odmówić dostępu do podstawowych towarów i usług

MSNBC: "Nieszczepionym należy odmówić dostępu do podstawowych towarów i usług

MSNBC: "Nieszczepionym należy odmówić dostępu do podstawowych towarów i usług

Host MSNBC: Musi zostać osiągnięty jakiś kompromis pomiędzy indywidualnymi wolnościami a zdrowiem publicznym - samo społeczeństwo powinno stworzyć coś w rodzaju konwencji społecznej w której nieszczepieni są spychani do izolacji "Jak możemy dostarczyć im jedzenie? - Cóż, to właściwie ich problem"

  •  

   pokaż komentarz

   @Ciekawy85: Przecież ci debile licytują się kto będzie większym covidowym nazistą.Zdrowie publiczne to tylko pretekst.Zresztą nie ma różnicy pomiędzy szczepionymi i nieszczepionymi.Nigdy nie widziałem kiedykolwiek w historii medycyny takiego jednostronnego i nahalnego propagowania wręcz pod przymusem jakiejkolwiek terapii.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ciekawy85: twierdzą, że przez to, że sie nie zaszczepiłeś, możesz potem wymagać hospitalizacji, której można bylo uniknąć i nie zajmowałbyś niepotrzebnie łóżka komuś, kto tej hospitalizacji wymagał z innych powodów. Ten argument o przeciążeniu służby zdrowia ( a bylismy już świadkami podobnej sytuacji nie tak dawno temu) gdzieś tam się przewija od czasu do czasu

  •  

   pokaż komentarz

   @Daimont: Też to słyszałem. Ale tu mówimy o osobach które zachorują na Covid. Sam wirus nie jest jeszcze chorobą.
   A co z osobami które palą papierosy, piją alkohol i objadają się bez umiaru pochłaniając duże ilości cukru, tłuszczów itp. Przez takie zachowanie tez mogą trafić do szpitala i zająć łóżka komuś, kto tej hospitalizacji wymagał z innych powodów. Mamy ich też wypychać na margines życia społecznego

  •  

   pokaż komentarz

   @arturmacho: Pamietaj o tym, że my ozdrowiency jesteśmy dla covidowców tak samo niebezpieczni. Ich niewolnictwo polega na pakowaniu w siebie kolejnych dawek iglowych. I dla nich, tylko tacy którzy robią tak jak oni są godni zaufania. Według nich jesteś alkoholikiem mimo tego, że pijesz wyłącznie piwo bezalkoholowe.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ciekawy85: jako osoba zaszczepiona i, ze względu na zawód, szczepiąca innych, popieram cię. (zonk?) szczepienie ma sens, ale to, co dokoła niego zbudowano to już jakaś paranoja będąca przedsmakiem powrotu do feudalizmu. z drugiej strony - nic, poza buntem mas, nie zatrzyma tych zmian. a masom jeszcze jest za dobrze, bo mają co żreć.

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież szczepionka działa więc czego te szury się obawiaja? Ze nie szczepieni ich zabija?(✌ ゚ ∀ ゚)☞
  Wokół same barany bez umiejętności logicznego myślenia

  źródło: ei_1635341076708.jpg

Podobne linki z tagiem #swiat