This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Niedola Polaków na Kresach ze wsi Magdalenówka

  •  

   pokaż komentarz

   @maciekalien: XD
   Ci ludzie mieszkają od blisko 100 lat poza granicami kraju. Niczym się nie przyłożyli Polsce a Ty chcesz im jeszcze wysyłać pieniądze za deklarację, że „Czują się poljakami” bo przeczytałeś artykuł do wyciskania łez. Śmiechu warte.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sayong: spytaj się Niemców czy nie dbają o swoich, którzy mieszkają na teranie Polski znacznie dłużej niż od 100 lat. Albo inaczej, spróbuj w jakikolwiek naruszyć ich dobra niematerialne lub inne i zobacz co się stanie. Nie będzie Ci do śmiechu.

  •  

   pokaż komentarz

   na żydowskie gadzinowe muzea kasa jest, a Polacy na wschodzie żyją w nędzy

   @maciekalien:

   Po pierwsze, nikt im nie bronił wracać, szczególnie po pupadku komuny (30 lat temu), więc chyba nie aż tak bardzo Polskę kochają


   Po drugie, od kiedy to państwo ma wydawać kasę na obywateli, co mają wyj#$$ne na Polskę, którzy w większości nigdy nie byli w Polsce i sobie popłaczą i powiedzą do kamery jakie oni Poljaki wspaniałe?
   Po trzecie, skoro wam tak się chce pomóc, to proszę bardzo, razem z CZŁOWIEKIEM Z SERCEM @Pitagolas zorganizujcie akcje przesiedleńczą, dajcie im mieszkania, najlepiej swoje i ogólnie wszystko im dajcie, BO TO WIELKIE POLJAKI BYLI!

   #bekazpodludzi

 •  

  pokaż komentarz

  To są ofiary głupiej giedroyciowskiej polityki jaką uskuteczniają rządy "czeciej erpe" od ponad dwóch dekad. Zapomniani ludzie, zapomniane całe dziedzictwo Rzeczpospolitej. Gdy te osoby już odejdą to Polska już nie będzie miała czego szukać na wschodzie - z resztą zgodnie z oczekiwaniami naszych "serdecznych przyjaciół".

 •  

  pokaż komentarz

  Chyba trzeba stworzyc nowy zawod skarbnika domokrążce. Bo tyle dobry serduszek teraz jest . Dopiero jak wyjma Wam z portfela kase okaże sie kto kim jest.

  Najwiecej zawyczaj krzycza Ci co do sytemu najmniej wpłacaja typu gwiazdy na ryczałcie. Julki na minimalnej i koncie w mopsie.

1 2 3 następna

Podobne linki z tagiem #polska