This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Płodność mężczyzn spada. "Obawiam się o naszą przyszłość"

Płodność mężczyzn spada. "Obawiam się o naszą przyszłość"

Płodność mężczyzn spada. "Obawiam się o naszą przyszłość"

Jakość nasienia na Zachodzie spadła o prawie 60 proc. w mniej niż 40 lat. Coraz więcej par jest mimowolnie bezdzietnych lub walczy o posiadanie dzieci. Co gorsza problem ten nie dotyczy tylko ludzi. Tę samą tendencję obserwuje się wśród ryb, płazów, owadów, ptaków, gadów i innych ssaków....

  •  

   pokaż komentarz

   @Kasahara: zgadzam się, chociaż nie że wszystkim. Uprawiam sport, jeżdżę na rowerze na siłownię chodzę 5 rok, odzywiam się dobrze a jednak problem z nasieniem był. Jedynie co mogłem poprawić to żarcie, które i tak w moim odczuciu jadłem lepsze niż typowy Sebek. Dorzuciłem masę owoców, warzyw, kiełki, oleje, nasiona czarnuszki, siemię lniane. Alkoholu nie spożywam w ogóle narkotyki tak samo. Wyniki poprawiły się dwukrotnie.

   Nadal jednak to wszystko to ch?@ bo jak widzę sebkow co walą codziennie pięć zuberkow przegryzając to hotdogiem z żabki i mają po 2_3 dzieci to ch?@ człowieka trafia. Jak na siłowni tak też w życiu "GENETYKA TO KURWA"

  •  

   pokaż komentarz

   @iredbox: różnie to bywa u klientów jak patrze, ale w większości są to sprawy środowiskowe, które można poprawić i jest wtedy cacy. Czasem ktoś się zdarzy z gluczolakiem przysadki, żylakami jąder lub innymi niespodziankami; ale jakoś na prostą większość da się naprowadzić i z płodnością i z testosteronem. No a inne sprawa to jak piszesz genetyka, niektórzy z ćpaniem/alko + prowadzeniem się jak świnia mają w górze normy

  •  

   pokaż komentarz

   @Tetsuya: @hijack5671:
   no ale taki bisfenol-A mimo że jest szkodliwy to tylko częściowo zakazany.
   W sumie teraz mamy sraczkę z ociepleniem które aż tak nie szkodzi, ale że ludziom zaczyna siadać zdrowie z chemii to nikt się nie przejmuje. Idę o zakład że jakby w Nature wyszło że plastyk nas wykastruje w ciągu 200 lat - to rządy by rozłożyły ręcę i powiedziały "no trudno, widocznie tak musi być" po czym zakazały wjazdu do centrum spalinówką żeby zrobić dobrze zielonym lobbystom.

 •  

  pokaż komentarz

  Musicie ściągać więcej imigrantów którzy będą ruchać wasze kobiety i żyć z zasiłków na które pracujecie. Czego nie rozumiecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: comment_1632675882gSkb9BgLtYcBJOFvi9F0lf.jpg

Podobne linki z tagiem #nauka