This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Pod Pałacem Kultury stanął świecznik żydowski...

 •  

  pokaż komentarz

  Fajną mieliśmy alternatywę w ostatnich wyborach prezydenckich Trzaskowski ten co to postawił i Duda dwaj fanatyczni filosemici...

  źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @mieszalnik Minusy masz, bo mieszkasz w kraju, gdzie Polacy nie przyznają się, że jest tu mnóstwo antysemityzmu i rasizmu. A jednak gdyby nie ochrona, to by szybko zniszczono ten symbol religijny, bo w tym kraju jedna konkretna mafia (katolicka) tak wytresowała swoich wyznawców, żeby czasem innych mafii nie dopuścić do rynku zbytu banialuk.
   A co do rasizmu to absolutnie ponoć go nie ma, ale na porządku dziennym i normalne są słowa "ciapate", "brudasy", "kozojebcy", "ruskie", "ukry" oraz atakowanie osób śniadej karnacji słowami "zaraz cię przerzucę przez płot".

  •  

   pokaż komentarz

   @DawidWarsaw: Sam czasem używam tych słów w charakterze rozrywkowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety zgadzam się z Tobą, mało kto tu tak naprawdę jest tolerancyjny i patrzy na koniec własnego nosa nie oceniając bądź nie przypieprzając się do innych. Ludzie oburzają się na świecznik a dają się pchać w anal morawieckiemu i "this is fine".

  •  

   pokaż komentarz

   Religia jak każda inna,

   @mieszalnik: 2021 rok, a wykopki nadal uważają że "Żyd" to określenie wyznania. Większość "Żydów" w Izraelu czy w USA jest niewierząca, a stwierdzenie "I am Jewish" określa rasę a nie religię.

  •  

   pokaż komentarz

   Polacy nie przyznają się, że jest tu mnóstwo antysemityzmu i rasizmu. A jednak gdyby nie ochrona, to by szybko zniszczono ten symbol religijny, bo w tym kraju jedna konkretna mafia (katolicka

   @DawidWarsaw: To jedź postaw w centrum Jerozolimy podświetlany symbol półksiężyca, antysemityzm to ty masz w głowie...

   Moze stawiajmy swastyki i rżnij głupa, że trzeba szanować prawa faszystowskiej mniejszości?


   Żymianie to rak naszego świata, doszli do kasy i wpływów i znowu dążą tego, żeby społeczeństwo powiedziało dość i wzięło ich za mordy.
   Tylko że oni uczą się na błędach, a my nie i teraz masz cenzurę wypowiedzi, różne stowarzyszenia, a jaka wolność słowa i kto rządzi w Polsce pokazuje, to, że wsadzili Jabłońskiego za "podżeganie na żydów"

Podobne linki z tagiem #polska