Poland

Radny PiS w areszcie. Były policjant podejrzany o molestowanie nastolatki

pokaż komentarz

D. to były zastępca komendanta powiatowego w Miechowie, który odszedł z policji w 2018 r. Biuro Spraw Wewnętrznych prowadziło przeciwko niemu kilka postępowań. Śledztwo wykazało, że funkcjonariusz używał radiowozu do przewozu prywatnych mebli.

Najpoważniejszy zarzut dotyczył jednak seksualnego wykorzystania małoletniej córki sąsiadów. Po analizie bilingów 47-latka policjanci z BSW przesłuchali nastolatkę. Okazało się, że D. łapał ją za miejsca intymne i składał niedwuznaczne propozycje.

W kolejny konflikt z prawem polityk wszedł na początku tego roku, kiedy spowodował wypadek w Miechowie. D. odmówił badania alkomatem, ale analiza krwi w szpitalu wykazała, że kierował samochodem mając we krwi ponad 2 promile alkoholu.

W ubiegłym miesiącu radny wtargnął na posesję jednego z policjantów, który prowadził czynności na miejscu wypadku. D. ponownie był pod wpływem alkoholu. Śledczy wystąpili do sądu o areszt dla polityka. 9 kwietnia Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia wydał decyzję o dwumiesięcznym areszcie.

Football news:

Scotland coach Clarke: There were a lot of good moments during the group stage, but no points scored
England are the most boring group winners in history. Two goals were enough! And at the World Cup, the Italians once became the first even with one
Dalic - to the fans after reaching the Euro playoffs: You are our strength, and we will be your pride
Modric became the youngest and oldest goalscorer in Croatia at the Euro
Czech Republic coach Shilgava: We came out of the group and fought with England for the first place. We got what we wanted
Gareth Southgate: England wanted to win the group and continue to play at Wembley-and it succeeded
Luka Modric: When Croatia plays like this, we are dangerous for everyone