Poland

Rewolucja w podatkach. Już nikt nie uniknie CIT, a emigranci zapłacą więcej

 

pokaż komentarz

Zastanawiam się po co oni to robią. Bez kitu, w czasach internetu, gdy Polska jest w UE? Jeśli ktoś ma spółkę czy ZOO czy komandytową po prostu przeniesie ją za granicę, gdzie jest mniejszy CIT i mniej wkurzający Urząd Skarbowy (Czechy, Estonia). A więksi nadal będą stosowali double Irish with a Dutch sandwitch i Morawiecki sobie będzie tylko mógł patrzeć i pięści zaciskać jak piniążki uciekajo.

Zamiast pójść po rozum do głowy, skończyć z 500+ na każde dziecko, zamiast tego podwyższyć progi podatkowe, dać 1500+ na trzecie dziecko (bo tylko ktoś, kto ma troje dzieci zwiększa przyrost naturalny), wprowadzić to, co PO chciała, ale nie miała jaj, czyli 3x15 (15% PIT, CIT, VAT) i nikomu by się nie chciało kombinować ani unikać płacenia podatków.

No ale wtedy nie dało by się durni ich własną kasą przekupywać...

Football news:

Ozil on not being included in Arsenal's Premier League bid: Very disappointed. Loyalty is rare today
Ronaldo has a bald haircut: Success is measured by the obstacles you overcome 😉 💪 🏽
UEFA on the European Premier League: She's bound to get bored. The Champions League is the best tournament in the world
Salzburg sold Holand and Minamino - and has already gathered new potential stars. The season started with 35 goals in 8 games
Sulscher twice outplayed Tuchel: first he mirrored the scheme (helped to contain), and then released Pogba in time (helped to add to the attack)
Barcelona - the first team to score for two 17-year-old players in a Champions League match
Atalanta's development has reached a crucial point: the club will soon turn into either Napoli or Roma. Miranchuk - a symbol of change