This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Rząd Hiszpanii: Nie będziemy zmuszać obywateli do szczepień

  •  

   pokaż komentarz

   @Raul7Gringo: Dokładnie dlatego nie wierzcie w żadne słowa Niedzielskiego czy innego polityka że nie będzie w Polsce przymusu. Będzie w przyszłym roku. Czekają tylko na dobry moment żeby to przepchać przez Sejm. Jak nie dadzą rady się PiS rozpadnie bo mocodawcy ich zniszczą za nieumiejętność wykonywania poleceń.

  •  

   pokaż komentarz

   @Triptiz: ah ci mocodawcy. Zdjacie sobie aprawe ze nie ma zadnych mocodawcow, tylko ludzie sa tak glupi ze wybieraja sobie takich cymbałow do rzadzenia, a potwm dorwbiaja jakies szurskie teorie o nowym porzadku i jakis „mocodawcach” oraz innych reptilianach.

  •  

   pokaż komentarz

   @hajdawery: Oczywiście że są nad rządzącymi w Polsce są rządzący w UE a nad nimi lobbyści grupy Bildberga i MFW. Każde nie wykonanie poleceń może skutkować sankcjami na Polskę, wstrzymaniem kredytowania albo atakiem na polską walutę. A to praktycznie koniec rządów PiS. Polska jest od lat 90 tych zakładnikiem MFW, UE i NATO tak jak kiedyś była zakładnikiem RWPG, ZSSR i Układu Warszawskiego. Musisz znać miejsce w swoim szeregu zanim będziesz pisał o szurach i mitycznych mocodawcach.

  •  

   pokaż komentarz

   @hajdawery: Noo, a PIS taki antyglobalistyczny, anty-UE, anty wszystko, a jak spojrzeć na to co się dzieje na świecie i u nas w kraju, to jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności robimy wszystko co inne kraje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Komy10: Dlatego przymus będzie po wyborach a wybory muszą być przyśpieszone jeśli mają wykonać założony w kuluarach UE plan. Poza tym na kogo zagłosuje ich elektorat? Zamkną oczy i mimo wszystko PiS. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   PIS przegra wybory jak do tego dojdzie. Większość niezaszczepionych to ich elektorat.

   @Komy10: Z drugiej strony, to bardzo ciekawa teza, dzięki której możemy ze spokojem sumienia pójść spać, nie denerwować się, a jak jednak wprowadzą to będzie :O Chociaż w sumie, to słyszałem ten tekst od kilku znajomych, wyznawców Gazety Wyborczej, wszyscy zaszczepieni, więc pewnie będzie reakcja typu "no k@#%a w końcu".

  •  

   pokaż komentarz

   @PrettyMuchDeadAlready: w ubiegłym tygodniu wszedł certyfikat do gastro kin i innych tego typu miejsc w wielu regionach np Katalonia, jutro wchodzi na Balearach! ponad 80% jest już zaszczepionych więc po co mają zmuszać jak ludzie sami już proszą i czekają na 3 dawkę. Rząd Hiszpanii od lat już walczył o to aby ludzie byli głupi, poziom edukacji jaki tutaj jest to jest masakra! Ludziom wystarczy bar piwko i piłka nożna i są prze szczęśliwi, a reszte mają gdzieś.

  •  

   pokaż komentarz

   @PrettyMuchDeadAlready: Bylem na jakiejs wiosce w Hiszpanii, w sierpniu.Masakra, jak na poczatkach corony. Maaska, maska, maska!!! Tyle ze tam bylo konkretne pop!$@###enstwo, na poczatku. Granice tych dzielni. np. Katalonia i Aragon sa w tak poj#@#nych miejscach. Ida przez srodek rzeki czasem. Sa poplatane. I znam kolesia ktory w drodze do znajomych, jedynym mozliwym dojazdem. Jechal z Aragonu do Aragonu, ale przejechal Katalonie. Grozilo mu 50000 euro kary. Skonczylo sie na tysiacu, Co i tak jest chore i niepojete.

 •  

  pokaż komentarz

  To brzmi tak jak gdyby gdzieś na świecie był jakiś rząd, który zmusza swoich obywateli do szczepień... Przecież wszystko jest dobrowolne w imię odpowiedzialności i ochrony nas i naszych bliskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Rząd Hiszpanii Pedro Sancheza nie zamierza zmuszać do szczepień przeciwko Covid-19 obywateli.

Podobne linki z tagiem #europa