Poland

Skandal. Tak wygląda menu na oddziałach patologii ciąży.

Skandal. Tak wygląda menu na oddziałach patologii ciąży.

Skandal. Tak wygląda menu na oddziałach patologii ciąży.

Śniadanie: szary chleb z odrobiną margaryny i masą mięsną. Obiad: PRLowski schabowy, czyli mortadela smażona w panierce, choć nie cała panierka dotarła do sali. Kolacja: W końcu warzywa, szkoda, że to zaledwie 1/8 pomidora serwowana z białą bułką i wędlina z niższej półki, ale lepsze to niż nic.

  •  

   pokaż komentarz

   @dddpajak Że tym pajacom nie jest wstyd takie gówno podować xD Nie mogli już wybrać wafli ryżowych, kaszy /ryżu z odrobiną najtańszych warzyw żeby nadal mieściło się w cenie 1zl za porcję ale nie wyglądało jak psia sraka xD?

  •  

   pokaż komentarz

   @trejn problemem jest to że ma być równo. To samo żarcie dla menela i dla milionera. A powinno być tak. To jest żarcie minimum ale można sobie wykupić na sniadanie krewetki :) obiad przegrzebki a na kolację trufle za jedyne np. 299zl za dobę. Jest tez wersja standard z dopłatą 30zł :) ale wtedy lewactwo by się wydzieralo ze segregują ludzi :). Szpital jest od leczenia a nie od karmienia. Człowiek za żarcie płacić powinien. Tylko powinien mógł zamawiać jak w knajpie. Czy też kateringu.

  •  

   pokaż komentarz

   @nitroslaw: Szpital bródnowski w Warszawie, który też dostarcza do innych placówek jedzenie ma je całkiem spoko. Zupy to oczywiście syf, ale drugie dania są ok. Jadłem takowe przez 3 miesiące. Jestem osobą wymagającą co do jedzenia, a było to dla mnie w zdecydowanej ilości przypadków zjadliwe, a więc uznaję to za jakiś sukces. Dało się tym zdecydowanie najeść, ale z reguły wcinałem 2 porcje, bo miałem taką możliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Wolrad płacę to ja za obiad w knajpie ale też składkę zdrowotna i inne podatki. Możesz sobie wygooglac jak wyglądają posiłki np na porodówce w Japonii. Chociaż w prywatnych klinikach położniczych u nas też raczej jest spoko z tego co widziałem. Nie musisz jesc wymienionych przez ciebie grzybów bo nie mają żadnej wartości odżywczej tak jak ta mortadela z psa zmielonego z budą na załączonym obrazku.

   Nie powinno być po równo i nie było przynajmniej kiedys bo każdy miał inne wskazania co do diety. Tu wyszlo zwykle januszowanie na posiłkach na oddziale gdzie jest to szczególnie karygodne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Amadeo: przypomnę tylko, że w Korei Południowej wp!!@$$#ają mielonkę SPAM usmażoną na patelni. Albo podstawowym posiłkiem u nich jest zupka błyskawiczna, kimchi i owa mielonka. Czasami dają też sadzone jajko. Ogółem poj!?$ny kraj.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wolrad: Zwykle są w szpitalach bary, gdzie można coś zjeść, ale zmuszanie ludzi do korzystania z nich dawaniem im takiego czegoś to jest poniżej krytyki.. w więzieniu już lepiej karmią chyba. Ja rozumiem, że to nie 5* hotel, ale jakieś podstawowe standardy chyba by mogły być utrzymane, takie zgodnie z dietetyką kliniczną na przykład.

Podobne linki z tagiem #polska

Football news:

The Premier League referees were advised not to award dubious penalties, as on Sterling in the Euro 2020 semi-final
Chelsea offered more than 100 million euros and Marcos Alonso for Lukaku. Inter refused to sell the Belgian
Shomurodov on moving to Roma: I will do everything possible to show my abilities in one of the biggest clubs in the world
Roma bought Shomurodov for 17.5 million euros from Genoa
Monaco bought the midfielder Lyon Lucas for 12 million euros
Aldridge on the new contract of Manchester United and Sulscher: Fans of Liverpool, Chelsea and City are rejoicing
Mbappe will not leave PSG this summer, but he is also not negotiating a new contract (Le Parisien)