Poland

Skoki przez okno, Lenin wiecznie grzybem i inne mity o psylocybinie

pokaż komentarz

Stosowałem psylocybinę zarówno w dawkach normalnych (od 2 do 5g suchych grzybów) jak i mikrodawałem przez jakiś czas. Powiem tyle, że nie bez powodu zaczęły ruszać badania psychiatryczne w USA nad zastosowaniem tej substancji w leczeniu ciężkiej depresji. FDA jakiś czas temu umożliwiło przyśpieszenie procesu dzięki któremu grzyby będą mogły szybciej wejść na rynek jeśli badania kliniczne pójdą zgodnie z planem. Podejrzewam, że w Stanach za 5-10 lat mikrodawkowanie grzybów na depresję będzie nową normą i szybko wyprze antydepresanty.

Dodawałem jakiś czas temu wpis, mówiący o tym, że w podobnym celu grzyby stosuje moja dziewczyna więc na własne oczy widzę ich skuteczność. W dodatku sam też próbowałem ich mikrodawkowania przez okres półtora miesiąca, ale jednak mi bardziej odpowiada LSD.

Znam jeszcze parę osób stosujących grzybki i moim zdaniem one świetnie się nadają do pomocy w leczeniu różnych zaburzeń lękowych, depresyjnych, obsesyjnych itp., natomiast LSD wydaje się w moim doświadczeniu być lepszym środkiem dla osób, które chcą pobudzić swoją kreatywność, być bardziej produktywnymi czy czerpać radość z czynności tak prostych i powszechnych jak np. mycie talerzy czy pójście do sklepu.

Polecam każdemu ocenić na własnej skórze działanie jednego i drugiego, moim zdaniem brak styczności z tymi substancjami w trakcie swojego życia jest sporą stratą dla każdej dorosłej osoby.

Football news:

The Messi Foundation won a lawsuit against the ABC newspaper. They wrote about the organization's tax fraud
Mbappe announced the death of 8-year-old Luca, who was battling cancer. The striker dedicated a goal to him on Saturday
Lippi finished his career as a coach. He won the 2006 world Cup with the Italian national team
Acts Kolisevski: Pirlo's perfect, because that gives us confidence. He is not afraid to produce young players
Laudrup on Hazard's injuries: it's sad to see months go by for such an outstanding player
The journalist apologized for statements to Fati: I wanted to extol the beauty of his movements
Khabib on meeting with Ronaldo: I was wondering how he keeps this fire going for 17 years. Motivation, discipline, as I understand it