Poland

Skromne zwycięstwo Pogoni nad Śląskiem

Fotorzepa, Bartosz Jankowski

Pogo Szczecin pokonaa lsk Wrocaw 1:0 (0:0) w czwartej kolejce PKO Ekstraklasy. Jedynego gola w tym meczu w 89. minucie zdoby Micha Kucharczyk, ktry wykorzysta rzut karny. Dziki temu zwycistwu Pogo awansowaa na czwarte miejsce w tabeli - informuje Onet.

Przed meczem Pogo Szczecin zajmowaa dziewite miejsce w tabeli z dorobkiem czterech punktw. Ostatnio zremisowaa 2:2 z Wis Krakw. lsk Wrocaw plasowa si na trzeciej pozycji i mia siedem "oczek". W poprzedniej serii gier zremisowa 3:3 z Lechem Pozna.

Na pierwsz gron sytuacj trzeba byo czeka do 17. minuty. Wwczas Samiec-Talar dorodkowa wprost do Celebana, ale ten w dogodnej sytuacji nie trafi do siatki. W 37. minucie Scalet poda do Stigleca. Ten uderzy na bramk, ale Stipica skutecznie interweniowa. Ostatecznie do przerwy by bezbramkowy remis.

W drugiej poowie sytuacji byo jeszcze mniej. adna z druyn dugo nie bya w stanie powanie zagrozi bramce rywali. Dopiero w 84. minucie na strza zdecydowa si Drygas, ale pika przeleciaa obok bramki. Dwie minuty pniej Putnocky faulowa rywala po dorodkowaniu Kucharczyka i Portowcy otrzymali rzut karny. Do piki podszed Kucharczyk i pewnym strzaem zapewni swojej druynie zwycistwo - relacjonuje Onet.

Ostatecznie Pogo Szczecin pokonaa lsk Wrocaw 1:0. Dziki temu zwycistwu Portowcy przesunli si na czwarte miejsce w tabeli, a lsk nadal jest trzeci. W nastpnej kolejce Pogo zagra z Lechem Pozna, a lsk zmierzy si z Legi Warszawa.

Messi, Beckham, Robben, Figo and best are among the contenders for the title of best right-winger in history (France Football)
The Valenciennes goalkeeper said the Sochaux player bit him. He replied that he wanted to hit the goalkeeper with his head for racism
Azpilicueta about Kep: Sometimes everything goes against you. To overcome this, you need character
In memory of the beheaded teacher, all matches of the French championship will begin with a minute of silence
Klopp on van Dijk: we will wait for him like A good wife waiting for her husband from prison