This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Śmiertelnie potrącona dziewczynka przechodziła na zielonym świetle

pokaż komentarz

@LudzieToDebile nie. Nie można tego wycenić. Chodzi o to żeby kara była dotkliwa ale nie niszcząca kolejnego życia. Więzienie nic nie zmieni. Ktoś jak zarabia minimalną to i tak go na nic nie stać. Więcej nauczy taka kara niż 20 lat więzienia. Do więzienia lepiej zamykać oszustów i polityków. No i wszystkich recydywistów. Chociaż im to raczej utylizacja. Człowiek z minimalnej nie zapłaci setek tysięcy. Wypłaty rosną wolniej niż inflacja. Popełnił blond i powinien być ukarany ale nie zniszczony. Więzienie niczego nie uczy. Tylko zabiera człowiekowi możliwość funkcjonowania między innymi ludźmi.
Kata finansowa nie jest żeby rodzina się na tym wzbogaciła tylko żeby ktoś miał motywacje żeby zacząć myśleć. I tak raczej go sumienie wykończy.

Jakieś 10 lat temu właściciel warsztatu samochodowego jechał pijany z komendantem. Jechała w nocy dziewczyna 18 lat na składaku bez świateł. Kilka metrów przeciągnęli ją pod samochodem zanim się zorientowali. Wrzucili do rowu i pojechali. Po dłuższym czasie ktoś jechał i zobaczył dziwne ślady. Kawałek roweru w rowie. Nie było szans na uratowanie ale i tak się długo trzymała. Komendant niewinny i nikt mu nic nie zrobił. Właściciel warsztatu dostał dużo lat. Potem chyba jakoś rodzina zmarłej zgodziła się na skrócenie wyroku. No ale i tak jego żona straciła wszystko bo nie była w stanie zająć się warsztatem. Cała jego rodzina straciła wszystko. Chyba nawet go do psychiatryka przenosili.

Znasz kogoś komu więzienie pomogło?