Poland

TVPiS: Wyborcza pieniądze wzięła i dalej szkaluje PiS xD

  •  

   pokaż komentarz

   poza tym dlaczego miała nie przyjąć takiej pomocy?

   @Kapitan_d:


   > Rząd zamyka firmie całkowicie część biznesu (kina)
   > Firma umarza ZUS pracowników, bierze gwarancje bankowe i pożyczki
   > Rząd: JAK MOŻECIE GRYŹĆ RĘKĘ, KTÓRA WAS KARMI

   Pisowska logika

  •  

   pokaż komentarz

   @dobrezdanie: PIS płaci za usługę i doskonale wie co robi. taki zabieg pozwoli im po raz kolejny wygrać wybory, kreując siebie na ofiarę lewicowej propagandy. i tak cykl się zamknie i zatoczy kolejne koło. PIS dalej będzie udawał prawicę, tylko wykop do tego czasu opustoszeje do reszty.

  •  

   pokaż komentarz

   poza tym dlaczego miała nie przyjąć takiej pomocy? Podobnie jest z 500+. Jeśli ktoś jest przeciwny to nie ma żadnej sprzeczności w tym że dostaje 500+. Jeśli ponosi koszty takiego programu to dlaczego ma nie czerpać korzyści

   @Kapitan_d: Dokładnie. Prawdziwą hipokryzją jest to, że politycy PiS krytykują UE i straszą nią swój elektorat, ale się pchają do europarlamentu i to bynajmniej nie po to żeby tam walczyć o polskie sprawy tylko pobierają tłuste diety, a gówno robią dla naszego kraju.

  •  

   pokaż komentarz

   @dobrezdanie Hej wykopki dlaczego bijemy brawo Agorze ? Gdzie są wrzutki jak Agorze spada liczba czytelników i brawa z tego powodu ? Kto te komentarze pisze i kto wyrzuca tego typu wykopy ? Kim jesteście , co tu robicie ? To nie wasz portal, idźcie pisać komentarze na gazeta.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @kobiaszu: jestem na 100% pewny że to nie była przypadkowa kioskarka. I powiedziała to specjalnie, bo pasuje w narracje pisiorstwa, że tylko oni są ci dobrzy a lewacka Wyborcza się kończy.
   Bo ich elektorat w takie dane nie spojrzy, że to jedna z najlepszych gazet w Europie pod względem subskrypcji, tego TVP im nie powie.

  •  

   pokaż komentarz

   @dafto: aaa.. Czyli kolejna forma propagandy już na najniższym szczeblu i poziomie wiekowym. Cos jak z happy meal, tylko że tutaj, to happy pejs. Dzieciaki najłatwiej zmanipulować i przyzwyczaić do produktu. Nawet, gdy jest ładnie opakowaną dywersją ideologiczną. Rozumiem.

 •  

  pokaż komentarz

  O matko, Mystique teraz w Polsce sprzedaje gazety? A jeszcze 40 lat temu Magneto pracował w jakiejś fabryce w Pruszkowie :)

  źródło: image.png

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna

Football news:

Ole Gunnar Solskjaer: the Movement of Cavani is impressive, everyone should learn. This is the striker Manchester United were looking for
Lazio wants to rent Rugani from Juventus. Defender plays for Rennes since October
Barcelona wants to give Umtiti on loan
Bernardo Silva: Man City have been playing well lately. We are good in all the lines
Real Madrid players were surprised by Zidane's soft speech at the first training session after the relegation from the Cup
Leicester have joined the fight for Eriksen
Real Madrid can invite Gallardo from River Plate instead of Zidane (ESPN Argentina)