logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Poland

Zanim zwiążesz się z samotną mamą z dzieckiem... - strefasamca.pl

 •  

  pokaż komentarz

  @szpoq: hahaha uwielbiam ten argument. Ludzie którzy go wypowiadają zapominają, że związek składa się z 2 osób. Nie masz wpływu na 2 osobę, możesz być pewny tylko tego co sam czujesz i robisz. To, że 2 osoba teraz mówi, że Cię kocha nie znaczy, że się jej nie odmieni za 10lat. Nawet statystyki to pokazują, że kobiety często zostawiają swoich facetów np. gdy oni popadają w problemy finansowe.

  No ale można próbować wiadomo... może się uda a może nie. Jak się nie uda to facet jest dużo bardziej poszkodowany w tym przypadku. Bo nie zobaczy już dzieci które traktował jak swoje. Kobieta sobie poszuka nowego tatusia.


  W przypadku gdy to na prawdę były Twoje biologiczne dzieci to przynajmniej będziesz mógł je widywać, odwiedzać na starość itd.

 • Themes
  ICO