Poland

Zbyt piękne, by było prawdziwe? Eksperymenalny lek odwraca skutki starzenia się

pokaż komentarz

@Elmaak: A ja chcę. Będę miał świadomość tego, że to co spieprzyłem to będę miał dużo czasu na to, żeby się poprawić. Długa młodość wykształciłaby ludzi mądrych.

Przykład:


Rodzisz się głupi. Głupie rzeczy robisz. Tu ośmieszyłeś się, tam jeszcze coś nabroiłeś itd. Będąc młodym uczyłbyś się na swoich błędach. Im byś był starszy a cieleśnie młody, pamiętałbyś o swoich dokonaniach. Nie popełniałbyś tych samych błędów ponownie. Nauczyłbyś się. Wraz z czasem będziesz tylko mądrzejszy.

Taki wariant, jaki mamy obecnie. Rodzisz się po to, żeby urodzić kolejnych ludzi. Ty musisz przeżywać to wszystko za dzieciaka, później będąc młodym również musisz znowu swoje przeżyć. Starzejesz się i umierasz. Potem twoje dziecko znowu swoje przeżywa.

Dla inteligentnych to też jest szansa. Np. badacz, który pracuje nad jakimś wynalazkiem, nie dosyć, że dokona swojej pracy, dzięki swojemu dłuższemu żywotowi, będzie mógł jeszcze bardziej swoją pracę udoskonalić. Obecny rozwój technologi jest jednym z najszybszych na świecie i jeszcze w dzisiejszym świecie ludzie żyją coraz dłużej.


Naukowcy muszą coś wymyślić, świat się starzeje a ludzie są nadal potrzebni. Ludzie coraz mniej chętniej rodzą dzieci.

Football news:

Neuer will play in a rainbow-colored armband in support of sexual minorities-victims of the Nazis
Dinamo Zagreb-federations: 14 Dynamo players brought the team silver at the 2018 World Cup, and in response, the judges kill us. You are not worried about Croatian football
Tuchel on the zeros with Wolverhampton: If we play like this, the result will come. I liked it
Nuno on the draw with Chelsea: We understood that we would not have much possession
Messi broke Barcelona's record for the number of games in the Spanish Cup
Martin Edegor: Arteta seems to me a top coach, I like his ideas
Napoli has full confidence in Gattuso. The club has released an official statement