Serbia

(UŽIVO) FULAM - BRENTFORD! Mitrović konačno na terenu, produžeci na Vembliju!

Finale plej-ofa Čempionšipa poslednja je utakmica u Engleskoj, a kako drugačije staviti tačku na uzbudljivu sezonu nego najvrednijim i najgleadnijim mečom u godini. Čast da zaigraju na Vembliju pripala je ekipi našeg Aleksandra Mitrovića, Fulamu, odnosno Brentfordu.

Stadion: Vembli, Sudija: Martin Etkinson

FULAM: Rodak - Odoj, Hektor, Rim, Brajan - T.Rid, Kerni, B.Rid (od 90+2. Mitrović), Onoma, Kebano (od 81. Nokart) - Kamara.

BRENTFORD: Raja - Enri, Pinok, Janson, Dalsgard - Da Silva (Kanjos), Norgard, Jensen - Benrahma, Mbeumo (od 61. Markondes) - Votkins.

91. minut - Počeo je prvi produžetak!

KRAJ! Gledaćemo produžetke na Vembliju!

90+2. minut - Mitrović na terenu! Srbin menja Bobija Rida.

90. minut - Biće još tri minuta nadoknade.

83. minut - Druga promena u redovima Brentforda. Da Silvu menja Kanjos.

81. minut - Trener Fulama je krenuo da uvede Mitrovića u igru, ali je odustao od toga. Na terenu je Nokart umesto Kebana.

71. minut - Opasan šut Votkinsa i prva intervencija na meču Rodaka.

61. minut - Prva promena na meču u redovima Brentforda. Umesto Mbeuma na terenu je Markondes.

58. minut - Nova šansa za Fulam, Kamara je bio u šansi, ali je loše zahvatio loptu.

46. minut - Utakmica je nastavljena!

POLUVREME!

45. minut - Igra se još minut nadoknade.

36. minut - Opao je tempo meča, bez pravih prilika.

25. minut - Mbeumo je mogao da dovede Brentford do prednosti, ali je Hektor reagovao u poslednjem momentu.

17. minut - Onoma je još jednom bio jako blizu, ali je bio u nezgodnoj poziciji napadač Fulama te nije uspeo da šutne kako bi ozbiljnije ugrozio golmana Brentforda.

13. minut - Bolja ekipa Fulama u dosadašnjem delu meča. Bez pravih prilika, ali se uglavom igra na polovini Brentforda.

4. minut - Prva dobra prilika za Fulam. Onoma je šutirao sa nekih 20 metara, ali je bio spreman Raja.

20.45 - Utakmica je upravo počela!

20.36 - Fulam je prošle sezone ispao u Čempionšip posle samo godinu dana u eliti, dok Brentford nije igrao Premijer ligu čak 73 godine pa će imati motiv da konačno zaigraju u najjačem rangu engleskog fudbala.

Reuters

20.31 - Fulam je regularan deo završio na četvrtom mestu Čempionšipa, dok je Bretford bio treći tako da su dva najbolje plasirana tima stigla u finale.

20.26 - Obe ekipe stigle su u finale posle jedne pobede i poraza. Brentford je izgubio meč u Velsu protiv Svonsija sa 1:0, ali je slavio na svom terenu sa 3:1. Sa druge strane Fulam je prvi meč protiv Kardifa u gostima pobedio 2:0, dok je na "Krejven kotidžu" poražen 2:1.

20.18 - Brentford je ove sezone bio neumoljiv protiv Fulama. Ostvarili su obe pobede, kako na svom terenu, tako i na gostovanju.

20.06 - Zanimljivo da se trener Fulama Skot Parker odlučio da oporavljenog Mitrovića ostavi na klupi. Srbin će tako čekati svoju šansu u finalu, a sigurno da će je dobiti u određenom trenutku.

19.55 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen finalu plej-ofa za ulazak u Premijer ligu između Fulama i Brentforda. Uz informer.rs pratite uživo dešavanja sa čuvenog Vembli stadiona.

Conte on 4:3 with Fiorentina: impressed with Inter's attack. We didn't have enough balance, we paid for it
Zidane about 3:2 with Betis: real can get better and will. A difficult game, but we believed in winning until the end
Dest said goodbye to the Ajax players and will fly to Barcelona today (Gerard Romero)
Vidal made his debut for Inter in the match against Fiorentina
Barcelona will only consider Zinchenko if Firpo leaves
The referee after VAR for a foul on Jovic removed defender Betis Emerson
Lampard replaced Kepu, but got 0-3 from West Brom in the first half. Then Chelsea got together and gave a comeback of the weekend: only the pupils scored