Serbia

(UŽIVO/VIDEO) PRODUŽECI U BELGIJI! DRAMA se nastavlja!

Nakon RFS-a i Sfintula, gde su crno-beli golovima Natha sa ble tačke izborili plasman u treće kolo, pred četom Aleksandra Stanojevića je izuzetno težak posao, pošto će ukrstiti koplja sa prvoplasiranom ekipom belgijskog šampionata.

ŠTA SE DEŠAVA SA OZILOM!? Sada je sve jasno!

(De Solej 10 - Suma 53)

Stadion: Stad du Pe   Sudija: Bobi Maden

Šarloa: Peneto – Busi, Vilem, Desole, Kajembe – Golizadeh, Morioka, Ilaimaharitra, Fal – Rezaei, Nikolson

Partizan: Stojković – Miljković, Vitas (Ostojić 91), Banjak, Urošević – Zdjelar, Natho – Asano, Marković, F. Stevanović (Suma 46) – Sadik

91. minut - Ostojić menja Uroša Vitasa!

KRAJ REGULARNOG TOKA!

90. minut - Još minut nastavka!

87. minut - Ponovo taj De Solej nakon prekida! Sreća po Partizan! Miljković spašava Partizan! Klizeći start u poslednjem trenutku!

86. minut - Šarlroa u krizi igre! Partizan, tačnije Suma promašuje veliku šansu!

84. minut - Finiš meča u Belgiji!

79. minut - Na svu sreću po Partizan, Busi šalje loptu pored gola! Bio je sam i u naletu ka golu!

74. minut - Veika šasna za Suma nakon dodavanja Sadika! Šutirao je u spoljni deo mreže!

70. minut - Užasan udarac Markovića iz vrlo dobre pozicije! Imao je i Sadika samog unutar kaznenog prostora, ali....

Starsportphoto

68. minut - Novi pokušaj Sume! Lopta direktno u ruke Penetou!

63. minut - Pokušava Golizadeh iz daljine, ali pored gola Vladimira Stojkovića!

60. minut - Daleko kvalitetnija igra crno-belih u nastavku meča, Šarlroa nema odgovor za sada!

57. minut - Još jedan dobar napad crno-belih, ali Asano kasni nakon dodavanja Sadika u prostor!

50. minut - I upravo je Suma uneo živost u igru Partizana! Imao je dobru priliku za gol nakon lepog driblinga, ali je izblokiran u poslednjem trenutku!

46. minut - Suma menja Stevanovića na startu drugog poluvremena!

KRAJ PRVOG DELA!

43. minut - Sadik je zamalo zakasnio ispred Penetoa na pas Asana. Solidna šansa za crno-bele, ali nema promene rezultata.

40. minut - Čvrsto i stabilno delujue domaći tim do sada. Sam finiš prvog dela.

38. minut - Asano hvata volej na ivici kaznenog prostora, međutim, šutira daleko od gola.

26. minut - Nova šansa za Šarlou, Rezai je bio i prodoru, ali je u poslednjem trenutku izblokiran.

24. minut - Nešto mirniji deo utakmice sredinom prvog dela!

18. minut - Pritiska Partizan domaći tim! Asano je u poslednjem trenutku zaustavljen, bio je u odličnoj poziciji nakon dodavanja Zdjelara!

10. minut - Šarloa vodi! De Solej je pokupio loptu nakon odbrane Stojkovića i preciznim udarcem doveo svoj tim u prednost.

8. minut - Odlična pas igra crno-blih i dobar napad parnog valjka koji je katastrofalnim centaršutim upropastio Miljković.

7. minut - Lep napad Partizana po levoj strani, ali Marković nije uspeo da uputi udarac ka golu. Sa druge strane Fal šalje loptu u gol aut!

5. minut - U početnim minutima utakmice Šarloa ima više loptu u posedu.

1. minut - Visok presing crno-belih od starta duela!

Utakmica je počela!

18.00 - Dobrodošli na lajv prenos meča između Šarloe i Partizna u okviru trećeg kola kvalifikacija za plasman u Ligu Evrope! Očekuje nas paklenih 90 minuta u Belgiji!

Hector Herrera on 0:4 with Bayern: We played very well with the best team in the world. Don't write off us
Antonio Conte: Borussia are well prepared, they have a lot of potential. Inter could have won
Guardiola on 3:1 with Porto: a Good start. In the Champions League, there are 5 substitutions, the players who came out showed themselves well
Flick about Mueller: he's a continuation of the coach's hand on the field. Thomas manages the team, drives it forward
Gian Piero Gasperini: Miranchuk has just started training. We have a lot of players, rotation is inevitable
Goretzka about 4:0 with Atletico: We were lucky that we didn't miss out at the beginning. It took 10 minutes to get involved
Klopp on the win over Ajax: it wasn't radiant football, but we scored three points