Serbia

(UŽIVO/VIDEO) ŠOK U NOVOM PAZARU! Partizan gubi, Zdjelar skrivio penal!

Posle neugodnog gostovanja u Kruševcu proteklog vikenda, pred izabranicima Save Miloševića je još jedno teško gostovanje u Pazaru!

(Nedeljković 21)

Stadion: Gradski (bez prisustva publike)  Sudija: Novak Simović

Novi Pazar: Drobnjak - Sise, Vukajlović, Kurdić, Nedeljković - Delimeđac, Kovačević, Tomić, Kecap - Dragutinović, Hadžibulić.

Partizan: Popović - Miletić, Ostojić, Vitas, Urošević - Zdjelar, Natho - F. Stevanović, Suma, Asano - Sadik

33. minut - I pored velikog broja šansi, Partizan deluje izuzetno nesigurno u odbrani! Ostojić i Vitas za sada ne ulivaju poverenje...

26. minut - Velika šansa za Partizan, ali Drobnjak ponovo sjajno interveniše! Vitas je šutirao glavom!

19. minut - Velika šansa za Pazarce! Dragutinović je šutirao sa nekih pet metara daleko preko gola, iako je pored sebe imao samog Tomića! Ostaje 0:0!

17. minut - Slobodan udarac za crno-bele na nekih 20 metara od gola Pazaraca! Natho je postavio loptu i maestralno šutirao, a Drobnjak je još jednom pokazao da se radi o sjajnom golmanu! Vrhovima prstiju je skinuo ovaj šut Izraelca!

12. minut - Ponovo Drobnjak spašava svoj tim! Natho je ubacio loptu sa leve strane, a golman Pazaraca je krajnim naporima ukrotio ovu loptu! Sa druge strane domćin je u nekoliko navrata preko kontranapada pokušao da ugrozi crno-beli, ali odbrana Partizana za sada deluje stabilno!

10. minut - Novi udarac ka golu domaćeg tima! Lucidan pokušaj Stevanovića iskosa sa leve strane lako je ukrotio Drobnjak!

8. minut - Nova prilika za crno-bele nakon prodora Asana po desnoj strani! Sadik je zamalo zakasnio na asistenciju Japnaca u srcu peterca Pazaraca!

3. minut - Još jednom je Sadik "izlomio" defanzivce domaćeg tima, ali je njegov udarac završio direktno u rukama Drobnjaka!

2. minut - Sjajan prodor Sadika po levoj strani, međutim, Nigerijac je loše šutirao!

UTAKMICA JE POČELA!

16.30 - Crno-beli su uspeli da u Kruševcu savladaju Napredak sa 3:1 uz dosta problema, pošto je domaći tim krajem prvog dela došao do prednosti! Trener Partizana Savo Milošević odlučio se za isti sastav koji je pre pet dana izveo protiv Napretka!

Milan have agreed a transfer of the forward Bude-Glimt Hauge for 5 million euros. He scored them in the Europa League
Juventus offers Khedira 3 million euros for breaking the contract. The German demands 6 million
Tottenham are ready to sell Voigt for 10 million euros and increase the offer for Skrinjar to 45 million
Bellerin on 1:3 with Liverpool: Arsenal could have drawn or won
Klopp on the leadership of Leicester, Liverpool and Everton after 3 rounds: who cares who is in the lead now? This is just the beginning
Olas on Depay and Aouar: those who do not have time to leave before October 2, will remain in Lyon
Liverpool pinned Arsenal: Robertson brought, but corrected, Jota scored the team's 400th goal in the Premier League under Klopp