termometer

Špansko prvenstvo, 36. krog
0,41

termometer

V 36. krogu španskega nogometnega prvenstva bodo vodilni Madridčani danes gostovali v Granadi. Jan Oblak in njegovi soigralci iz Atletica so v soboto v Madridu z 1:0 premagali Betis, na lestvici la lige pa imajo enako število točk kot četrta Sevilla, ki je v nedeljo premagala Mallorco. Barcelona je zmagala v Valladolidu in se Realu približala na točko zaostanka.

Atleti so v prvem polčasu spopada z Betisom gostom zabili dva gola, Angel Corea v 22. in Alvaro Morata v 36. minuti, pa je sodnik po ogledu videoposnetka oba razveljavil, prvi je bil dosežen z roko, drugi pa iz prepovedanega položaja. Obveljal je zadetek Diega Coste iz 74. minute, ta je bil dovolj za zmago Oblakovih, ki so si s tem že zagotovili najmanj četrto mesto, ta pa zagotavlja nastop v ligi prvakov tudi v prihodnji sezoni.

Alaves : Getafe
Cazorla 85.; Willian Jose 61., Lllorente 75.

13 – Aspas (Celta),
12 – Budimir (Mallorca), Morata (Atletico Madrid)
...

Sportal Matjaž Kek videl boleč poraz bogatega hrvaškega snubca
Jan Oblak
Jan Oblak
Sportal Žreb LP: Kampl proti Oblaku za slavo in milijone, Iličić izziva bogate Parižane

Suarez made 9 of 24 passes, leading from the center of the field in the match against Bayern
Manchester United presented their away form for the 2020/21 season
Ferdinand on Barca breeding: Bad. They still rely on old-timers
Inter wants Perisic back, even if Conte remains in the team. Bayern hopes to buy the player for less than 20 million euros
Rudi Garcia on Lyon's chances against city: the quarter-Finals showed that the favourites can also be beaten
CSKA agreed a 5-year contract with Fuchs. The transfer is estimated at 7-10 million euros
Ferdinand on Messi at Barca: Will he want to stay, given the results and the team's performance? Does he have time to wait?