Slovakia

60 000 EUR len za DISKY kolies?! Tajomný svet ultra-boháčov: TOTO sú ich príplatky v autách!

Spomínate si ešte na ten deň, kedy značka Bugatti prekonala s Veyronom všetky rýchlostné rekordy sériových vozidiel? Automobilka po svojich úspechoch nezaspala na vavrínoch a vytvorila ešte brutálnejší model Chiron.

Reputácia Chironu je založená na jeho výkonnostných schopnostiach a astronomickej cene, ktorá sa pohybuje okolo sumy 2,5 milióna eur. Svet hyperšportov si ale takéto finančné "injekcie" môže dovoliť, pretože človek, ktorý takéto auto skutočne chce, nepozerá na cenu. Pre tých z nás, ktorí žijú o niečo skromnejší život (o dosť skromnejší) je však zaujímavé vedieť, že existujú doplnky Chironu, ktoré stoja viac ako nové autá. A to nehovoríme iba o "lacných" autách!

Kryty zrkadiel z uhlíkových vlákien

Bugatti Chiron

Bugatti Chiron

Zdroj: Matti Blume

Kryty spätných zrkadiel z uhlíkových vlákien sú jedným z najlacnejších doplnkov od Bugatti... a stále sú dosť drahé! Za nielen estetický prvok si treba priplatiť 8 000 eur.

Football news:

Trent Alexander-Arnold: Liverpool are aiming for trophies. We want to win as much as possible this season
Gabriel Martinelli: I think Arsenal is one of the best teams in the world. A lot turned out at the end of last season
Arsenal offered Jaka a new contract with a salary increase. Roma claims the player
Medal standings of the Olympic Games-2020: China has secured the first place, Russia is rushing into the top three, but loses 4 gold to the USA
Trent has signed a contract with Liverpool until 2025
Albrighton has extended his contract with Leicester until 2024. He has been in the team since 2014
Statement of Juve, Barca and Real Madrid: We believe in the success of the Super League. The UEFA monopoly harms football