Slovakia

BMW zišlo z cesty a narazilo do stromu, matka a jej dve deti skončili v nemocnici

30. októbra 2020

123047080_732709800660338_1204211120062645547_o 676x450 30.10.2020 (Webnoviny.sk) - Polícia zisťuje okolnosti a príčiny dopravnej nehody, pri ktorej v piatok popoludní skončilo červené BMW medzi Špačincami a Dolným Dubovým v okrese Trnava mimo cesty a narazilo do stromu.
Click here!

Po nehode záchranári previezli matku s dvomi deti vo veku 6 a 8 rokov do nemocnice. Podľa predbežnej lekárskej správy by malo ísť o zranenia s dobou liečenia do 6 týždňov.

Polícia podľa trnavskej policajnej hovorkyne Márie Linkešovej požiadala nemocnicu o odber krvi vodičky na účely zistenia alebo vylúčenia alkoholu.

Polícia aj v súvislosti s touto nehodou upozorňuje vodičov, aby najmä v čase zníženej viditeľnosti alebo dažďa zvýšili opatrnosť, aby sa na jazdu maximálne sústredili a prispôsobili ju aktuálnemu počasiu a svojim schopnostiam.

Zdroj: Webnoviny.sk - BMW zišlo z cesty a narazilo do stromu, matka a jej dve deti skončili v nemocnici © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Football news:

Gasperini on Atalanta's defeat: the Players are tired. We pay more for national team games than for the Champions League
Neymar on the draw with Bordeaux: PSG played timidly. If we don't win, it will be as difficult in Ligue 1 as in the Champions League
Real started with Alaves: stupid hand Nacho and wild pass Courtois-again defeat
20 shells of times of the Second world war found on the basis of the Roma
Zidane Ob 1:2 with Alaves: the Start of the match is the worst for Real Madrid in the season. We lack stability
A clear penalty! Oh, my God. Ramos and Carvajal on the fall of Hazard in the match with Alaves
Ex-referee Andujar Oliver: Marcelo was pulled by the hair, it was necessary to put an 11-meter shot. There was no penalty on Hazard