Slovakia

Ďalšia prehra Liverpoolu. Stopku v pohári mu vystavili United

Ako prví sa dostali do vedenia Liverpoolčania vďaka Mohammedovi Salahovi, na jeho zásah odpovedali Mason Greenwood a Marcus Rashford.

„The Reds“ vyrovnali Salahovým druhým gólom, o postupe United však rozhodol Bruno Fernandes v 78. minúte.

Hráči Fulhamu v bránke so slovenským reprezentantom Marekom Rodákom nepostúpili do osemfinále Pohára FA.

Vo 4. kola prehrali na svojom ihrisku s Burnley 0:3. Rodáka dvakrát prekonal Jay Rodriguez, ktorý svoj druhý zásah dosiahol z jedenástky. Konečný výsledok stanovil Kevin Long.

Do ďalšej fázy postúpili bez problémov hráči londýnskej Chelsea, ktorí zdolali druholigový Luton Town 3:1. Leicester City prehrával po prvom polčase s Brentfordom 0:1, ale v druhom dejstve otočil a triumfoval 3:1.

Villa players burned Grealish's injury by accident: they removed him from the fantasy squad. The game in the club was immediately banned