Slovakia

Ďalšie okresné mesto čakajú trojdňové oslavy. Vystúpi Lukáš Adamec, Gipsy Čáve, skupina Hrdza ale aj Gizka Oňová

Foto ilustračné. Zdroj: Pixabay.com/Free-Photos

POLTÁR – Dni mesta Poltár budú domáci a určite aj ľudia z okolitých obcí oslavovať už tento víkend. Program sa začína v piatok, mesto si pripravilo napríklad koncerty, regionálny trh, historický sprievod ale aj atrakcie pre deti.

Dni mesta Poltár pripadnú tento rok na 17. až 19. september. „Ústrednou témou akcie je sté výročie futbalu v meste Poltár,“ informuje samospráva, ktorá pripravila bohatý program. Už v piatok vystúpia napríklad šermiari Cassanova, deti z miestnej umeleckej školy, folklórne súbory alebo aj Gizka Oňová a Dušan Grúň či spevák Bystrík.

Článok pokračuje pod reklamou

Ešte pestrejší bude sobotňajší program. Vystúpi množstvo súborov, deti sa budú môcť zabaviť na atrakciách či divadelnom predstavení a odznejú aj debaty na tému futbal. Večerný program bude mať na starosti spevák Lukáš Adamec, ktorého následne vystrieda skupina Hrdza. Tešiť sa môžete aj na Gipsy Čáve.

Nedeľa bude naopak patriť športu. O futbalový zážitok sa postarajú hráči TJ Sklotatran Poltár, ktorí si zmerajú sily s FK Slovenské Ďarmoty. Okrem zápasu bude tento deň obohatený aj o sprievodný program.

Football news:

We will ask you to punish those who unreasonably accused Glick of racism in the match with England. The Polish Football Union will appeal to FIFA
Milan's midfielder Rebic suffered a muscle injury in the match against Verona
Newcastle's budget for the winter is 50 million pounds, although the club has the right to spend 190 million without violating the FFP
Chelsea did not sign Donnarumma in the summer, as they see Mendy as a goalkeeper for years
Lucas Paquette's feat: played for Brazil, flew 8,000 km and created 2 Lyon goals. In less than 48 hours
Pioli about 3:2 with Verona after 0:2: Milan had to suffer. But we saw that the team is mature
Inzaghi pro 1:3 with Lazio: Inter should not lose his head. An hour leading the score, you have to take 3 points