logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Slovakia

Deti odmietli ísť s rodičmi na výlet: To, čo urobili mama s otcom, nemá chybu

Cassie a Chris Langanovci z USA sa stali z noci do rána slávni. Môže za to ich nápad, ktorý sa pozdáva aj stovkám ďalších rodičov a šíri sa sociálnou sieťou.

Rodičia chceli v nedeľu zobrať svoje tri ratolesti na jednodňový výlet v okolí domova. Tie však z tejto ponuky neboli vôbec nadšené a absolútne ju neocenili. Na odpoveď - "To je nudné, nejdem," zareagovali rodičia skvelým spôsobom a vymysleli si takú malú pomstu. "Nechali sme deti doma a namiesto nich sme so sebou zobrali na výlet najoceňovanejšieho člena našej rodiny - náš internetový router. Ten zažil skvelý deň, oddýchol si od používania a my sme si oddýchli od toho neustáleho hašterenia sa," napísala na Facebooku matka detí. 

K príspevku pripojila fotografie modemu, ktorý pózoval na rôznych zastávkach počas výletu. Príbeh rodičov sa tak z noci do rána stal hitom a získal 68-tisíc lajkov a tisíce zdielaní. 

Themes
ICO