Americká speváčka Madonna je v posledných dvoch rokoch doslova pod drobnohľadom médií. Nemôže za to nič iné, ako jej fotografie na sociálnej sieti Instagram, na ktorých vyzerá 63-ročná diva doslova ako sexi študentka. V súvislosti s jej aktuálnym vzhľadom sa tak špekuluje nielen o plastických zákrokoch, ale aj o malom podvode, ktorým na chvíľu oklamala celý svet.

Fotografie, ktoré speváčka v pravidelných intervaloch zdieľa na sociálnej sieti, totiž podľa všetkého nezobrazujú realitu ani náhodou a sú výsledkom skvelej práce šikovných fotografov, stylistov a v neposlednom rade aj fotografických filtrov.

Anketa

Páči sa vám speváčka Madonna aj na paparaci fotografiách bez použitia filtrov?

Jej pravú tvár odhalili až paparaci počas polnočnej šou v reštaurácii Harlem. Speváčka má na záberoch značne opuchnutú tvár, obrovský nános mejkapu neprirodzenej farby, hlboké vrásky a špicatý nos, ktorý na instagramových fotografiách rozhodne nemá. Na zverejnených záberoch má speváčka dokonca nafúknuté brucho a rozhodne nepôsobí tak štíhlo ako na fotografiách zo sociálnej siete. Čo poviete, vyzerá Madonna dobre aj bez fotografických filtrov?