Slovakia

Futbalisti Tottenhamu zvíťazili na pôde Fulhamu 1:0

Ilustračná snímka. Foto: TASR Jozef Ďurník

Everton zvíťazil taktiež zásluhou jediného zásahu na ihrisku West Bromwichu Albion v predohrávke 29. kola.

Londýn 4. marca (TASR) - Futbalisti Tottenhamu Hotspur zvíťazili vo štvrtkovom predohrávanom stretnutí 33. kola na pôde Fulhamu 1:0. Rozhodujúci moment stretnutia prišiel v 19. minúte, keď si po centri Son Heung-mina zrazil loptu do vlastnej siete Tosin Adarabioyo. Slovenský brankár Marek Rodák pre zranenie prstu nesedel ani na lavičke Fulhamu.

Everton zvíťazil taktiež zásluhou jediného zásahu na ihrisku West Bromwichu Albion v predohrávke 29. kola. Víťazný gól strelil v 65. minúte Richarlison po rohovom kope. Everton zvíťazil v treťom stretnutí za sebou a je v hre o účasť v Lige majstrov.