Slovakia
An article was changed on the original website

Herečka Mária Bartalos sa vydala po 3 mesiacoch randenia: Príde po svadbe dieťa?

Hviezde seriálu Oteckovia a šou Tvoja tvár znie povedome sa darí na všetkých frontoch, keď okrem úspechu v pracovnej oblasti už stihla nájsť aj svoju životnú lásku. Čím si ju jej muž získal a čo sa u krehkej brunetky po svadbe zmenilo?

Bartalos zažiarila na televíznych obrazovkách v markizáckom seriáli Oteckovia ako láskou ťažko skúšaná učiteľka Linda. V apríli však prekvapila verejnosť i svojich fanúšikov, keď sa po trojmesačnej známosti vydala za priateľa Adriána (24).

S Adriánom sa Otvoriť galériu
Sympatická brunetka odvtedy žiari šťastím kade chodí. ,,Je to veľmi príjemná zmena. Vytúžený pocit, ktorý pocítite, keď nájdete tú pravú lásku. Keď viete, že toho druhého chcete mať po celý život pri sebe...“ zverila sa v rozhovore pre Nový Čas Nedeľa mladá herečka s tým, že svojho budúceho manžela spoznala na lekciách špeciálnych pohybových cvičení, ktoré vedie práve on.

,,Vždy som sa tešila na hodinu, a keď som sa lúčila, už som chcela, aby bol ďalší deň. Nechcela som byť bez neho ani chvíľu. Veľmi som mala rada jeho prítomnosť, napĺňal ma pocit, že sme spolu. Nemuseli sme si ani nič povedať, ten čas bol pre mňa jednoducho nádherný,“ dodala Mária, ktorá podľa vlastných slov od prvej chvíle cítila, že s Adriánom sú si súdení.

Alagič by si mala

,,Spoznala som ho a vedela som, že to je môj muž. Nemali sme nad čím rozmýšľať,“ nadšene hovorí Mary s tým, že spoločnej rodinke a deťom sa nebránia. ,,Jasné, že ich chceme. Som veľmi rodinne založená, no neriešim, kedy to bude. Bude to, keď nám pánboh požehná,“ uzavrela hviezda šou Tvoja tvár znie povedome.

Football news:

Gasperini on two penalties for Juve: They are above any rules in Italy. Did we have to cut off our hands?
Sarri Pro 2:2 with Atalanta: We played with one of the best teams in Europe right now
Pep Guardiola: Manchester City have won a place in the Champions League on the pitch. I hope that UEFA will allow us to play
Atalanta extended their unbeaten streak to 14 games and is ranked 3rd in Serie A
Ronaldo scored his 27th goal in Serie A, converting a penalty in the game against Atalanta. Immobile has 29 balls
Sterling scored 27 goals for the season and broke his record. He scored a hat-trick against Brighton
Three Atalanta players have scored 15+ goals in the Serie A season. This is the best result since 1952