Slovakia
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

HK Spišská Nová Ves porazil HK Trenčín v 8. kole Tipos extraligy

Domáci v 2. minúte zaváhali, v rozohrávke puku sa zmocnil Minárik a Melicherčíkovi nedal šancu. Po góle domáci prebrali iniciatívu, vypracovali si dobré šance, brankár Valent bol však pozorný. Druhá tretina začali presilovkou domácich, ktorú nevyužili a po nej Černý po prihrávke Atwala vyrovnal na 1:1. V 30. minúte mali hostia 101 sekúnd možnosť využiť presilovku o dvoch hráčov, gól však nedali. Z ďalšej presilovky sa podarilo Paukovčekovi vyrovnať. Hra pritvrdila a pribudlo vylúčených na oboch stranách. V úvode tretej tretiny domáci strelili vedúci gól. Pri zlej rozohrávke sa domáci zmocnili puku a Kuru ponúknutú šancu využil. Tréner hostí 4 minúty 20 sekúnd vsadil na hru bez brankára, v 57. minúte zaváhali v rozohrávke vo vlastnej tretine a Halama spečatil skóre zápasu do prázdnej brány.

Góly: 21. Černý (Atwal), 27. Chovan (Černý, Kuru), 42. Česánek (Džugan, 54. Kuru, 57. Halama – 2. Minárik, 37. Paukouček (Mykiska, Kudla). Rozhodovali: Snášel, Výleta - Stanzel, Bogdaň, vylúčení: 7:6, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 1000 divákov

Spišská Nová Ves: Melicherčík - Atwal, Romaňák, Grec, Ordzovenský, Petgrave, Malina, Česánek, Chovan - Černý, Hamráček, Tyczynskí - Giľák, Olejník, Tomala - Ščurko, Kuru, Štrauch - Vrábeľ, Džugan, Halama

Trenčín: Valent - Lemcke, Crinon, Stránský, Urban, Starosta, Kudla, Nemčík, E. Švec - J. Švec, Tybor, Bezúch - Krajčovič, Minárik, Valach - Mikyska, Honzek, Beták - Krajč, Rehuš, Paukovček