Slovakia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Hudobný festival LOVESTREAM pokračoval druhým dňom

V sobotu vystúpil víťaz súťaže Česko-Slovenská SuperStar Adam Pavlovčin, nemecká skladateľka a speváčka Zoe Wees či americká skupina Rare Americans.

Najväčším sobotným ťahákom však boli vystúpenia Zary Larsson a jednej z najsťahovanejších a najhranejších hviezd súčasnosti Dua Lipa.

Skladateľka a speváčka Zara Larsson vyhrala v roku 2008 ako 10-ročná Talangu, švédsku verziu súťaže, ktorá je u nás známa ako Česko Slovensko má talent. V roku 2014 debutovala albumom s názvom 1. Neskôr sa preslávila hitmi ako Lush Life, Never Forget You, Girls Like či Ruin My Life.

Po Zare Larsson divákov roztancoval belgický dídžej Lost Frequencies. Tí zažili počas jeho vystúpenia veľké prekvapenie. Postaral sa oň britský popový spevák Calum Scott, keď sa na vystúpení Lost Frequences objavil o deň skôr. Jeho hlavná šou sa má konať v nedeľu večer.

V piatok si návštevníci užili koncerty slovenských a českých kapiel ako Heľenine oči, Čechomor, Kryštof, Lucie či IMT Smile.

Posledný deň festivalu si prídu na svoje fanúšikovia rockovej hudby. Legendárna skupina Red Hot Chili Peppers sa na Slovensku predstaví vôbec po prvý raz. Kapela vydala 1. apríla tohto roka album s názvom Unlimited Love. Slovenskí fanúšikovia budú teda medzi prvými, ktorí si vypočujú nové skladby naživo.

Pred skupinou Red Hot Chili Peppers vystúpi mix slovenských aj svetových hudobníkov ako spomínaný Calum Scott, či kapely Rival Sons, Horkýže Slíže, No Name a Iné Kafe.