Slovakia

James, ktorý tvrdí, že je z roku 6491, sa podrobil testu na detektore lži: Šokujúca spoveď muža!

Cestovateľ však prešiel aj detektorom lži. Je to najnovšie z niekoľkých videí s údajnými cestovateľmi v čase, ktoré boli uverejnené na kanáli Apex TV, ktorý tiež tvrdí, že majú záznamy o morských pannách, drakoch, čarodejniciach, dinosauroch a ľuďoch so superschopnosťami. YouTube kanál hovorí, že na detektore lži testovali Jamesa Olivera, ktorý povedal, že je z roku 6491. 

David

"James hovorí, že sa zasekol v roku 2018 po tom, čo sa jeho stroj času pokazil. V tomto rozhovore zisťujeme legitímnosť jeho príbehu a tiež, čo prinesie budúcnosť." Vo videu James odpovedá na každú otázku Apex TV na detektore lži. "Moja planéta je od Slnka ďalej, ako je tá vaša, preto nám trvá dlhšie dostať sa z nej," hovorí James.

"Máme však veľa talentovaných matematikov, ktorí pracujú na tom, aby vypočítali roky iných civilizácií." Podľa Newshub už bolo video zdieľané aj na Daily Mail, Daily Mirror, Daily Star, The Sun a NZ Herald. Na nedostatok dôkazov a veľmi slabú produkciu hneď upozorňovali ľudia v komentároch. "Toto video, obsah a aj jeho tvorca sú odpad," napísala jedna osoba.

Muž tvrdí, že má

"Všimol som si na tomto kanáli naozaj veľa mladých ľudí, ktorých je ľahké zmanipulovať. Je to smiešne a určite falošné," napísal ďalší. Toto video má však aj horlivých fanúšikov, ktorí ho v komentároch obhajujú. "Je smiešne vidieť ľudí, ktorí nedokážu stráviť videá s myšlienkou, že niečo také by mohlo byť reálne," argumentoval užívateľ. Apex TV má 511 000 odberateľov a jeho najpopulárnejšie video (o údajných superschopnostiach) má 11 miliónov zobrazení.

Football news:

Giress about the Best-2019 award: Mane should have been ahead of Messi
Lovestory Totti and Ilari Blasi: he dedicated goals to her in the Derby, she dissuaded him from moving to Real Madrid (and had a row with Spalletti)
Eric Djemba-Djemba: Pogba and Brunu would have sat in the reserves under Scholes and Keane
Klopp on the championship: I would never compare myself to Dalgliesh and Shankly
Dimitar Berbatov: Earlier it was about the championship of Manchester United, now it is about the top 4
Zidane wants to see Mane at Real Madrid, but the club cannot afford this transfer
Manchester United and Manchester City have made inquiries about Griezmann. Barcelona does not want to let him go