Slovakia
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Jekaterinburg zdolal Ufu po predĺžení, rozhodol trojbodový Da Costa

Moskva 15. októbra (TASR) - Slovenský útočník Marek Hrivík rozhodol v predĺžení o triumfe hokejistov Torpeda Nižnij Novgorod nad Amurom Chabarovsk 2:1 v piatkovom dueli KHL. V 64. minúte zaznamenal v presilovke svoj štvrtý gól v tejto ligovej sezóne. Na konte má celkovo 13 bodov (4+9) v 18 zápasoch.

Hráči Avtomobilistu Jekaterinburg vyhrali nad Salavatom Julajev Ufa 4:3 po predĺžení. Domáci prehrávali v závere tretej tretiny 1:3, ale vynútili si predĺženie. Sekundu pred jeho koncom rozhodol francúzsky útočník Stephane Da Costa, ktorý nazbieral spolu tri body (2+1).

KHL - piatok:

Góly: 31. Agostino, 64. HRIVÍK – 52. Archipov
Góly: 28. Makejev, 55. Bočarov, 56. Da Costa, 65. Da Costa – 5. Zubarev, 48. Sannikov, 49. Granlund
Góly: 6. Hyka, 46. Hyka, 58. Pulkkinen, 60. Tertyšnyj – 11. Garajev, 12. Feoktistov