Slovakia

Kolumbia má pred štartom Copa America dvoch pozitívnych na koronavírus

Pozitívne výsledky mali technický asistent Pablo Roman a fyzioterapeut Carlos Entrena.

Sao Paulo 13. júna (TASR) - Kolumbijská futbalová reprezentácia v nedeľu oznámila, že dvaja členovia jej realizačného tímu mali pozitívne testy na koronavírus. Stalo sa tak len pár hodín pred jej prvým zápasom na Copa America proti Ekvádoru.

Pozitívne výsledky mali technický asistent Pablo Roman a fyzioterapeut Carlos Entrena. "Keď ukončia desaťdňovú izoláciu a budú bez príznakov, vrátia sa k mužstvu," uvádza sa v stanovisku národného tímu.

Úvodný duel Copa America je na programe v nedeľu o 23.00 h a nastúpia v ňom Brazília s Venezuelou. Výkop duelu Kolumbia - Ekvádor je v pondelok o 2.00 h.

Venezuela musela povolať na turnaj pätnásť nových hráčov po tom, čo malo deň pred otváracím stretnutím osem futbalistov pôvodného kádra pozitívne testy na koronavírus. Bolívia hlásila taktiež v sobotu troch nakazených hráčov a jedného trénera. Informovala agentúra AP.

Football news:

Man City will buy Grealish for 100 million pounds, the contract is until 2026. The documents are signed
Tuchel on Lukaku at Chelsea: Many players want to join us. I will not discuss other people's players
Juve will give Demiral Atalanta on loan for 3 million euros with the right to buy for 25 million. Medical examination - On the 5th
Koeman pro 1:2 with Salzburg: Perfect, although I don't like to lose. We had to run a lot
Inter, in the event of Lukaku's departure, will try to buy Zapata from Atalanta, Bergamasca-Abraham from Chelsea
Aston Villa bought Southampton's top scorer Ings for 30 million pounds
Aurelien Tchuameni: Why is it possible to stop the match for 5 minutes because of a millimeter offside, but not because of racist shouts at the stadium?