Slovakia

Krásnu turistku († 20) v hosteli sexuálne obťažoval spolubývajúci: Hororový koniec zachytila kamera

Krásku dali na izbu s francúzskym turistom Smailom Ayadom (29). ,,Pamätám si, že Mia hovorila, že v izbe má chlapíka, ktorá sa k nej snaží dostať, dotýka sa jej a má nevhodné narážky,“ povedal svedok pre The Gold Coast Bulletin. ,,Podľa Mie hovoril , že chce aby bola jeho frajerka a že s ňou chce mať sex.“ Ayad Miu prenasledoval, hovoril o nej ako svojej manželke a pred ostatnými turistami si neodpustil sexuálne narážky.

O 23. hodine kamera v hosteli zachytila, ako Ayad vytiahol Miu na balkón a podrezal jej hrdlo. Potom ju priľahol, zatiaľ čo sa bránila ranám nožom. Nasledoval šialený výjav, Ayad skočil z balkóna hlavou napred ,,akoby chcel lietať“, opísal počas súdu koroner Nerida Wilson. Skok prežil a vrátil sa do hostela, kde sa Miu snažili oživovať jej kamarát Thomas Jackson a ďalší turista Daniel Richards. Ayad všetkých napadol nožom. Mia zomrela priamo v hosteli po bodnej rane do srdca. Zomrel aj Thomas, ktorý sa ju snažil zachrániť. Utŕžil bodné rany do hlavy, do oka, krku a hrude. Jeho život vyhasol po 6 dňoch v nemocnici.

,,Užívali si skvelý čas svojho života a bezstarostné cestovanie, keď v tom boli zabití,“ zhrnul koroner. Prežil len Brit Daniel, a portál Mirror pripomína, že ho za hrdinstvo vyznamenal princ William v roku 2018. Vyznamenanie dostal posmrtne aj Thomas, vyzdvihla ho jeho rodina. Ayada vyhlásili za duševne chorého a ostáva v austrálskom ústave, očakáva sa však jeho prevoz do Francúzska. Bol obvinený z vraždy, ale proces sa pre jeho duševnú nespôsobilosť nekonal.

Football news:

Lopetegi about éver Banega: When he plays well, the whole of Seville plays well
Sanchez received 7.5 million pounds from Manchester United for terminating his contract
Javi Martinez is Interesting to Renn. The club will play in the Champions League
Fonseca Pro 0:2 with Sevilla: Roma deserved to lose
Manchester United are ready to sell Lingard. He has scored in the last two matches
Dzeko Pro 0:2 with Sevilla: Roma never got into the game
Sergio Region: Sevilla are determined to win the Europa League. We want to win everything we can