Slovakia

Má len 11 a svet uchvátila svojou krásou: Neobyčajný zjav z nej robí dievča ako z iného sveta

Jej neobyčajná krása zachytená na fotke sa stala virálnou.

Dievčatko púta pozornosť aj so zatvorenými očami. — Foto: Instagram/aminaarsakova

ČEČENSKO 21. mája – Len 11-ročné dievča z Čečenska púta pozornosť svojím éterickým zjavom ako z iného sveta.

Amina Ependieva, vyzerá ako víla, no je nositeľkou dvoch vzácnych abnormalít a to albinizmu a heterochrómie. Prvá, sa prejavuje svetlou pokožkou a druhá očami, ktoré nie sú farebnosťou rovnaké, každé má inú farbu.

Extrémne biela pokožka, svetlé blond vlasy a prenikavé oči - jedno vo farbe modrej a druhé v čokoládovom odtieni, jej tvár ešte viac podčiarkujú a vytvárajú dojem krehkej krásy.


Dievčatko objavila istá fotografka, ktorá zachytila jej nezvyčajnú a najmä podmanivú krásu. „Ukázalo sa, že je to veľmi milé a pokojné dievčina,“ hovorí fotografka Arsakova pre portál Mymodernmet. Pokoj zachytila v jej portrétovaní.

Fotografka dúfa, že zábery neboli posledné. Obraz dievčaťa, ako z iného sveta, sa za niekoľko dní od uverejnenia stihol stať virálným.

Football news:

In Moscow, they will only allow running in a mask. This is harmful, it is better not to run at all
That little guy with the beard of a jihadist does not deserve to stay in the Real world. Spanish journalist about ISCO
Arsenal-2003/04, Manchester City-2017/18 and Atletico-2013/14 are among the best teams that did not win the Champions League (Football365)
Merson on the crisis because of a virus: Now the coaches will have to train. Clubs will no longer be able to pay 70-80 million for players
Inter Sports Director: We are not going to sell Lautaro. Barcelona knows our intentions very well
Manchester United continue to monitor Werner. The club believes that he will choose Liverpool
🦅 We study the flights of goalkeepers: it does not hurt to fall even on the asphalt, they lose up to 4 kg during training, and the technique of Ter Stegen is beyond the limit (we can do this with pesyakov)