Slovakia

MLS: Nashville má päť pozitívnych hráčov na koronavírus,zápas odložili

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

V pondelok sa z obnoveného diania MLS odhlásil FC Dallas, keďže až desať jeho hráčov a jeden člen realizačného tímu mali pozitívne testy na koronavírus.

Orlando 7. júla (TASR) - Vedenie zámorskej futbalovej Major League Soccer odložilo stredajší zápas medzi Nashvillom a Chicagom Fire po tom, čo mali piati hráči tímu z Tennessee pozitívne testy na nový koronavírus.

Dvaja z nich mali pozitívne výsledky už cez víkend, pričom ďalší traja sa o nich dozvedeli po pondelkovom večernom testovaní. Štyria hráči SC Nashville mali nejednoznačné výsledky a čaká ich ďalšie kolo testov.

V pondelok sa z obnoveného diania MLS odhlásil FC Dallas, keďže až desať jeho hráčov a jeden člen realizačného tímu mali pozitívne testy na koronavírus.

Prípady nákazy sa objavili po príchode tímu do floridského Orlanda, kde má súťaž za zavretými dverami odštartovať v stredu.

Najkvalitnejšia severoamerická liga mala odštartovať v marci, no pre pandémiu koronavírusu to nebolo možné. Organizátori napokon rozhodli odohrať sezónu výnimočne vyraďovacím spôsobom za účasti všetkých 26 tímov. Okrem Dallasu a SC Nashville však majú problém s nakazenými hráčmi aj ďalšie mužstvá. Správu priniesla agentúra AP.

V profilige pôsobia aj štyria slovenskí hráči Albert Rusnák (Real Salt Lake), Ján Greguš (Minnesota United), Matej Oravec (Philadelphia Union) a Boris Sekulič (Chicago Fire).

Football news:

Agent gencha: He passed the medical examination. I think he will sign a contract with CSKA on Tuesday
Lewandowski on Chelsea: They are playing very well, but we are Bayern
Juventus wanted to sign defender Akieme, but Barcelona refused
Lazio has agreed with Mayoral and will offer real 15 million euros
In Romania, a special champion: everything was decided in the match, the format of which was chosen 3 hours before the whistle
Danny rose: I was stopped by the police last week: is This a stolen car? Where did you get it?. And this happens regularly
Barcelona refused to sell for 60 million euros Trinca u, bought from Braga for 31 million. The club count on him